To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Rejestracja dla firm członkowskich SoDA
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

SoDA & Defenselayers zapraszają na webinar "Konteneryzacja aplikacji - jakie niesie ze sobą cyber-zagrożenia i jak sobie z nimi skutecznie radzić?".

Zaufanie to podstawa każdego systemu bezpieczeństwa. Tymczasem niemalże 75% komponentów open source, w tym powszechnie dostępnych obrazów kontenerów, które są masowo używane w oprogramowaniu komercyjnym, zawiera znane luki w zabezpieczeniach, z których prawie 50% kwalifikuje się jako luki o wysokim ryzyku. Dlaczego tak się dzieje i jak można ten problem zaadresować? Zapraszamy na webinar poświęcony cyberbezpieczeństwu aplikacji chmurowych.

Na pytania, jak prosto i skutecznie radzić sobie z zagrożeniami cybernetycznymi wnoszonymi przez powszechne zastosowanie kontenerów aplikacyjnych, odpowie:

Aleksander Czarnowski - współzałożyciel i CEO Defenselayers. Związany zawodowo z cybersecurity od ponad 23 lat (w 1997 zakładał AVET INS), a wcześniej prywatnie, gdy do Polski pod koniec lat 80. dotarły pierwsze wirusy. Doradca w organizacjach polskich i europejskich … i wciąż aktywny programista.

Zobacz również:

inne