To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Kobiety Kobietom (SPOTKANIE ROZWOJOWO - NETWORKINGOWE)
już niedostępne 49,20 zł -

Kobiety Kobietom

W luty wchodzimy silniejsze o styczeń. Po czasie końca, noworocznego przełomu i początku nowego roku nadszedł czas realizacji planów, postanowień, urzeczywistniania nadziei i marzeń. Tak jawi się przed nami drugi miesiąc roku, w którym wprowadzamy do naszej codzienności wszystko, co pozytywne.

Aby poczuć się odpowiednio zmotywowanymi i napełnionymi energią do działania, zacznijmy od wspólnego spotkania, na które zapraszamy 4.02.2020 r. w Ce-Ce Beauty Clinic (ul. Sułkowicka 2, róg ul. Belwederskiej).

Zadbamy o to, by Twój projekt na nową siebie zaczął się od uporządkowania przestrzeni w głowie i w psychice. Do tego potrzebna jest Ci odpowiednia dawka relaksu, przyjemności i wsparcia i dobrego, pozytywnego kontaktu z drugim człowiekiem.

Nasze hasło przewodnie to "Kobiety Kobietom". W lutym dajmy sobie wszystko, co najlepsze. Z tej okazji przygotowałyśmy dla Was szereg cudownych spotkań.

Naszym gościem specjalnym jest trenerka personalna Agnieszka Podkówka (Holmes Place), która zdradzi Wam triki swoich klientek.

[…]

Zdrowe, mocne i pełne energii ciało i duch to także efekt tego, co jemy. O tym, jak iść za ulubionymi smakami, ale z rozsądkiem porozmawiam z dietetykiem, Anną Radowicką.

[…]

Jest jeszcze jeden piękny aspekt kobiecości - skóra. O tym, jak o nią dbać przez cały rok, w odpowiedni sposób wykorzystując sezonowość w dostarczaniu jej odpowiednich składników, porozmawiamy z Weroniką Dolecka, specjalistką od ciała w Ce-Ce Beauty Clinic. 

Poznaj naszych ekspertów:

Zuza Sentkowska: psycholog, doradca zawodowo-edukacyjny, coach, trener. Jej misją jest wsparcie ludzi w rozwoju, tak by każdy człowiek miał możliwość żyć w zgodzie ze swoimi wartościami i marzeniami. Z prawdziwą pasją przekłada najnowsze odkrycia naukowe z dziedziny psychologii, neurologii oraz medycyny na praktyczne strategie zachowania zdrowia, szczęścia i odnoszenia sukcesów.

Anna Radowicka: dietetyk, Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW) w Warszawie. Ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji ze specjalizacją: dietetyka i żywienie człowieka oraz Wydział Nauk o Żywności w dwóch specjalizacjach: biotechnologii mleka i ocena jakości żywności. Obecnie doktorantka na Wydziale Socjologii w Collegium Civitas w Warszawie. Specjalizuje się w dietach związanych z chorobami cywilizacyjnymi oraz odchudzających - również dla dzieci. Największą misją w jej pracy jest przekazania wiedzy, aby zdrowe odżywanie było zasadą stosowaną przez całe życie.

Weronika Dolecka: fizjoterapeutka i masażystka o wszechstronnych umiejętnościach. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuje się w masażach leczniczych, klasycznych, ale również w typowych masażach SPA jak gorące kamienie, masaż świecą czy gorącą czekoladą. Posiada doświadczenie w pracy nad modelowaniem sylwetki za pomocą zabiegów manualnymi, jak również z użyciem nowoczesnych urządzeń hi-tech.

Ponad to specjalizuje się w japońskich masażach twarzy, które należą do naturalnych metod liftingujacych.

Agnieszka Podkówka: trenerka personalna, wieloletnia członkini i reprezentantka Kadry Narodowej Judo. W swoim dorobku ma medale Mistrzostw Polski Seniorek, tytuł Mistrzyni Polski Młodzieży oraz piąte miejsce Mistrzostw Europy. Od chwili zakończenia swojej przygody na macie próbuję różnych form aktywności. W pracy wykorzystuję nie tylko obszerną, specjalistyczną wiedzę, ale też swoje doświadczenie wyniesione ze sportu wyczynowego. Mając na uwadze bezpieczeństwo i skuteczność treningu szczególnie zwraca uwagę na technikę wykonania ćwiczeń i indywidualne możliwości swoich klientów. Planując treningi dba też o to, by stały się urozmaiconą i przyjemną częścią nowego stylu życia, a nie przykrą koniecznością.

Zobacz również:

inne wydarzenia Warszawa