Festiwal Wielka Podróż Bohatera - Kraków

14 maja 2020, 16:30-20:30 (czwartek)

Kraków,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Wielka Podróż Bohatera - Kraków
13 maja 2020, 20:30 39,00 zł

Wielka Podróż Bohatera®
to ogólnopolski festiwal niesamowitej gry rozwojowej Podróż Bohatera®. Kilkanaście wydarzeń rozwojowych w całej Polsce i niepowtarzalna okazja do przeżycia własnej podróży do celu!To spotkanie przygotowaliśmy szczególnie z myślą o:

 Specjalistach branży HR;

 Coachach;

 Trenerach;

 Doradcach zawodowych;

 psychologach;

 pedagogach i nauczycielach oraz innych specjalistach pracujących w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego młodzieży i osób dorosłych.


Ale Wielka Podróż Bohatera® to święto nie tylko dla profesjonalistów poszukujących skutecznego i kompleksowego narzędzia do swojej pracy.To także niepowtarzalna
także niepowtarzalna okazja dla osób niezwiązanych z coachingiem, które chcą doświadczyć tego niezwykłego procesu na "własnej skórze", lepiej zaplanować czekającą ich zmianę, sprawdzić własne zasoby i zdefiniować przeszkody na drodze do ważnego dla siebie celu!


Co czeka Cię podczas tego wydarzenia?
 Przeżyjesz cudowną podróż Zobaczysz jak wygląda narzędzie, które "skradło serca" wielu graczom �� i cieszy się dużą popularność wśród trenerów i coachów.

Weźmiesz udział w wyjątkowym warsztacie i przejdziesz własną, niezwykle odkrywczą podróż w którą wyruszysz z własnym celem. Będziesz mieć okazję wykonać test na dominujące archetypy oraz sprawdzić co jest Twoim tzw. cieniem.

 Zainspirujesz się i zdobędziesz nową wiedzę Nasi certyfikowani trenerzy odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące używania tego narzędzia.Dowiesz się jakie są sposoby pracy z grą i przekonasz jak wiele różnych procesów rozwojowych,można przeprowadzić tylko za pomocą tej gry!

 A poza tym…mamy dla Ciebie coś jeszcze! ��Tylko podczas festiwalu, każdy uczestnik wydarzania, otrzyma rabat 10% na zakup gry Podróż Bohatera®

I jeszcze
Warsztaty w godz 17:30 - 20:30


Gdzie i kiedy możesz dołączyć do Wielkiej Podróży Bohatera®?Wydarzenie odbędzie się w dniu 19.03.2020 w KrakowieWydarzenie poprowadzi certyfikowany trener gry Podróż Bohatera®:Anna BartoszewskaKontakt: 793 709 059
Cena biletu: 39zł (cena obejmuje również warsztat)


W związku z dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem o zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność dokonanych wpłat.Jeśli dokonasz wpłaty a Twoja obecność nie będzie możliwa w tym dniu - proszę, poinformuj nas o tym. Dzięki temu ktoś inny będzie miał szansę wziąć udział w tym wydarzeniu. Jeśli odwołasz swój udział do 7 dni przed datą wydarzenia, zwrócimy Ci wpłatę. Jeśli jednak odwołasz swój udział, w terminie poniżej 7 dni, wpłacona kwota nie będzie zwracana.Wydawcą gry Podróż Bohatera® jest firma Heros Navigares Katarzyna Karska

Zobacz również:

szkolenia