To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Ciało/Dźwięk Lab, prowadzenie: Agnieszka Sikorska

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Ciało/Dźwięk Lab to cielesna podróż po świecie dźwięków, próba zrozumienia ich i przetłumaczenia na inne kanały przekazu, tak aby uwrażliwić swoją percepcję. Za pomocą proponowanych praktyk i ćwiczeń, wspólnie będziemy analizować relację przestrzeni, ciała i audiosfery, a cała ta sensoryczna podróż da uczestnikom narzędzia do pełniejszego doświadczenia instalacji "Pokój do słuchania".
Warsztat korzystać będzie z różnych form wyrazu takich jak ruch, strumień myśli, intuicyjne pisanie i rysowanie, a dostępny jest niezależnie od poziomu sprawności fizycznej.

Agnieszka Sikorska - performerka, tancerka i pedagog tańca. W swojej twórczości inspiracje czerpie ze świata przyrody. Tworzy z nią i względem niej. Realizuje niezależne produkcje, np. performance "Mowa Ciała", czy videoart "Kambium". Wykształcenie zdobywała na kierunku Taniec na Akademii Humanistyczno -Ekonomicznej w Łodzi, Academy of Performing Arts w Pradze oraz podczas programu tanecznego Warsaw Dance Department. Zaś będąc trzy miesiące w Izraelu trenowała z zespołami Batsheva, Vertigo oraz Yasmeen Godder. Ukończyła drugi rok kursu Akademii Choreografii Eksperymentalnej, kolektywu "Centrum w Ruchu". Zaś w 2021 szkoliła się pod okiem Davida Zambrano. Jest założycielką projektu Współ_Pracownia, w ramach którego tworzy autorskie zajęcia z pola tańca współczesnego, kolektywnej pracy projektowej oraz świadomości ciała.

_______

Pokój do słuchania

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa