To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na bezpłatne warsztaty "Jak rozwinąć biznes globalnie"
już niedostępne -

Zapraszamy na szkolenie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które są na początku swojej drogi do zdobycia zagranicznych klientów i rynków. Każdy uczestnik dzięki udziale w warsztatach zdobędzie niezbędną wiedzę w zakresie wytypowania nowych potencjalnych rynków docelowych, zrozumienia zagranicznych klientów, a także przygotowania firmy do wejścia na nowe rynki. Podczas szkolenia poznasz bezpłatne narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego Twojej firmy.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

➡️ przeanalizujesz potencjał eksportowy swojej firmy i wybierzesz nowe rynki docelowe

➡️ zrozumiesz lepiej potrzeby zakupowe zagranicznych klientów

➡️ odnajdziesz i poprawisz obszary wymagające optymalizacji przy rozwoju firmy na nowych rynkach

➡️ otrzymasz możliwość indywidualnej konsultacji eksportowej oraz dedykowany plan działania eksportowego dla Twojej firmy

PROWADZĄCY:

Piotr Sak - Specjalista z Google Internetowe Rewolucje dla firm. Miłośnik muzyki, na co dzień odpowiada za marketing w branży medycznej. Posiada doświadczenie przy zarządzaniu projektami informatycznymi. Ma na swoim koncie realizacje między innymi dedykowanych aplikacji webowych zaczynając od branży medycznej a na muzycznej kończąc. Jest pomysłodawcą oraz współrealizatorem startupu PIBEEP, który powstał w odpowiedzi na problemy, z którymi się borykał podczas realizowania swojej pasji związanej z muzyką.

Kiedy? Gdzie?

➡ Samsung Inkubator Białystok

🌍 ul. Żurawia 71A

⏰ 12 luty (środa), godzina 9:00 - 11:00

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Białystok