To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Nie daj się zhackować!
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

25 października Samsung Inkubator w Lublinie odwiedzą eksperci z firmy Samsung - Paweł Burakowski i Tomasz Chomicki. Porozmawiamy o cyberbezpieczeństwie, o tym jak się chronić i o rozwiązaniach, jakie Samsung tworzy, aby zabezpieczyć nas przed cyberatakami. Dowiecie się również o najciekawszych historiach cyberataków na świecie. Poznacie zbiór prostych porad, które pozwolą Wam zabezpieczyć się przed włamaniem do telefonu. Czasem naprawdę niewiele wystarczy, aby uniknąć zhackowania!

Wydarzenie organizowane jest w ramach Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa (European Cybersecurity Month)


Paweł Burakowski - Starszy Ekspert ds. Rozwiązań Klienta, Samsung
Ekspert rozwiązań bezpieczeństwa mobilnego oraz produktów IT. Reprezentuje ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie, sprzedaży i wsparciu technicznym zdobytym u największych w Polsce operatorów telekomunikacyjnych. Obecnie wspiera Samsung, a o bezpieczeństwo danych dba z perspektywy mobile. Posiada i potrafi łączyć kompetencje sprzedażowe z umiejętnościami zarządzania produktem. Prywatnie miłośnik motoryzacji i historii II Wojny Światowej.

Tomasz Chomicki - Business Development Manager, Samsung Electronics Polska
Aktywny "business developer" - pasjonat nowych technologii od przeszło pięciu lat zatrudniony w Samsung Electronics Polska jako Dyrektor ds. rozwoju biznesu. W korporacji odpowiedzialny za rozwój biznesu, tworzenie nowych strategicznych partnerstw biznesowych w tym za kreowanie innowacyjnych projektów z administracją publiczną, firmami komercyjnymi i startupami. Ekspert największych izb branżowych z sektora IT, Telekomunikacji i Medycyny tj. PIIT, ZIPSEE Cyfrowa Polska, KIGEiT, POLMED. Aktywnie współpracujący ze środowiskiem akademickim SGH oraz PWSZiP w Łomży.
W wolnym czasie zaangażowany ochotniczo w ratownictwo medyczne i fizjoterapię.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Lublin