To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet normalny
Wyprzedane 49,00 zł Wyprzedane

Cykl warsztatów - propozycja na lato w Centrum Szkoleń i Coachingu ,,Robię w budżetówce".Tematyka:

- Proste sposoby na trudne rozmowy

- 3 metody, 4 zasady, 5 korzyści z asertywności

- Żółta inwazja pewności siebie! Warsztat z Gościem Specjalnym, czyli energetyzujące i twórcze spotkanie z autorką książki: ,,Żółta książka o pewności siebie", dyrektorką Polskiej Izby Coachingu/oddz. Śląsk, 

Osobowością i Inspirującą Kobietą - Barbarą Lech (tylko 30 lipca!)

Wybierzcie dogodny dla Was termin:

6 lipca , godz. 12.00 - 15.00

13 lipca, godz. 12.00 - 15.00

18 lipca., godz. 17.00 - 20.00

30 lipca 17.00 - 20.00 Warsztaty z Gościem Specjalnym Barbarą Lech!

lub jeśli jesteście zepsołem min. 5 - osobowym, możemy uzgodnić dla Was termin indywidualnie.

Z kim się spotkacie:

Barbara Lech jest dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu, dyplomowanym coachem z ponad 800 godzinną praktyką.
W 2016 roku odebrała statuetkę Lwica Biznesu Magazynu Law Business Quality.Ukończyła 5 kierunków studiów (w tym malarstwo, zarządzanie przedsiębiorstwem, rachunkowość, coaching i mentoring).
Od 8 lat prowadzi szkolenia w zakresie wyznaczania i realizacji celów, zarządzania sobą w czasie i wystąpień publicznych. W tych tematach jest ekspertką.W ciągu roku szkoli ok. 1500 osób i kilkanaście firm. Uczestniczy jako ekspert w dużych wydarzeniach na Śląsku.
Jest autorką książek, pasjonatką życia, działa pomimo lęku.
Prywatnie, szczęśliwa mama Ewy i Bartka.


dr Monika Polaczek (Centrum Szkoleń i Coachingu SiC!)- twórca i administrator strony ,,Robie w budżetówce".Doktor nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki, certyfikowany coach (Akademia Profesjonalnego Coachingu akredytowana przez Noble Manhattan Coaching), animator kultury. Jako adiunkt w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Śląskiego wykładała filozofię oraz artcoaching. Prowadziła także zajęcia dla studentów w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Wieloletni praktyk w budżetówce, trener i wykładowca.


Centrum Szkoleń i Coachingu ,,Robię w Budżetówce" to odpowiedź na potrzeby pracowników i pracodawców ogólnie rozumianej budżetówki.Oferujemy lek na ,,budżetówkowe frustracje". Kształcimy w zakresie skutecznych sposobów na zwiększenie motywacji i kreatywności, zmianę nastawienia do pracy, wypalenie zawodowe, zmianę pracy lub poprawę środowiska pracy.Oferujemy szkolenia, kursy, warsztaty myślenia kreatywnego, diagnozę organizacji pod kątem atutów i luk w kluczowych umiejętnościach pracowników i menedżerów, mediacje, organizację konferencji i eventów. 

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Dąbrowa Górnicza