Zakątek dla dzieci: Koncert "Piosenki dla dzieci", Ania Broda

29 Sierpnia 2020, 16:30 (Sobota)

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, Krosno Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zakątek dla dzieci 29 sierpnia 2020: Koncert "Piosenki dla dzieci", Ania Broda

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy do miejsca, w którym celebruje się codzienność, łączy niemal wszystkie dziedziny sztuki, a latem zbiera wspomnienia na całe lata. W ostatni weekend sierpnia - 29-30 sierpnia 2020 - żegnamy lato koncertem, spektaklami i warsztatami, dając upust kreatywnej energii i zapewniając relaks wszystkim, którzy wierzą, że jest on prawdziwą sztuką.

godzina 16.30 - Koncert "Piosenki dla dzieci", wystąpi: Ania Broda
Po koncercie odbędą się godzinne tematyczne warsztaty: Jak napisać piosenkę. Dodatkowe informacje o innych wydarzeniach w ramach Zakątka dla dzieci na stronie organizatora.

Ania Broda

Jeden z najoryginalniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka, cymbalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Posługuje się techniką śpiewu "białego". Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, magią nieoczywistej melodii. Jest sama w sobie osobnym gatunkiem muzycznym. Przekracza granice wyznaczone przez kierunki w muzyce, takie jak etno, jazz, folk, pop, muzyka dla dzieci. Łączy style, poszukując własnego wyrazu w sztuce. Kształtuje duchową stronę tradycyjnej muzyki polskiej. Mistrzyni gry na cymbałach wileńskich, uderzanym instrumencie strunowym, który przywędrował do nas z Azji. Na polskim rynku muzycznym jest jedyna, oryginalna i niepowtarzalna.

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 (scena od strony ul. Czuchry), Krosno, województwo podkarpackie
Szczegóły: www.rckp.krosno.pl
Dodatkowe informacje: wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS

Zobacz również:

kultura i sztuka Animacja Impreza dla dzieci Koncert Kultura Sztuka wydarzenia Krosno