To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Jak się komunikować żeby nie zwariować
Wyprzedane 50,00 zł Wyprzedane

Zdarzyło Ci się rozmawiać  kiedyś z osobą, która:

- przerywa wypowiedzi innych

- ignoruje ich zdanie

- narzuca swoje stanowisko

- zbyt pochopnie ocenia osobę lub sytuację

- przejmuje się opiniami innych tak mocno, że nie jest w stanie wyrazić własnego zdania

Jakie uczucia Ci wtedy towarzyszą?

Złość? Zniecierpliwienie? Frustracja?

Zdarza Ci się w pracy, że osoba, z którą pracujesz zachowuje się jak kosmita z innej planety i pomimo Twoich usilnych starań nie możecie się dogadać?

A Twój szef? Jest ślepy na to co robisz dobrze a widzi tylko to co robisz źle?

A może znasz to z domu? Masz ciche dni, bo każdy upiera się przy swoim? Ty widzisz białe a Twój partner czarne i nie widać końca walki o swoją rację? Prosisz swoje dzieci o coś po kilka razy a one i tak swoje?

Jeśli wyżej opisane sytuacje zdarzają Ci się często, to znak, że mówisz tylko w jednym języku - swoim własnym.

Wyobraź sobie, że Ziemię zamieszkują cztery gatunki różnych istot.

Zieloni pokonują przeciwności i zmierzają prosto do celu. Mówią krótko i na temat. Lubią konkret. Wiedzą czego chcą i jak to osiągnąć. Unikają niejasności, widzą czarne i białe.

Za to czerwoni rozpoznają i lubią niuanse kolorystyczne. Na ich świat składa się ładunek emocji i uczuć. Przeglądają się w oczach innych, czytają między wierszami, znajdują porozumienie. Czują i doświadczają.

Żółci eksplorują odludne tereny. Poszukują nowego, niezbadanego i ukrytego. Eksperymentują, tworzą i niszczą, zaczynają od nowa. Podążają za wizją, myślą wielotorowo.

Niebiescy natomiast spokojnie dopasowują fragmenty układanki. Z rozrzuconych kawałków tworzą spójną kompletną całość. Nie spieszą się i dają sobie czas. Rozważają, analizują, biorą pod lupę. Nie będą skakać na główkę.

Cztery gatunki, cztery języki i cztery spojrzenia na świat. Cztery Style Myślenia.

Na warsztatach poznasz każdy z nich. 

Ten warsztat jest częścią "Festiwalu FRIS® online" - akcji, w ramach której 27 i 28 listopada 2020 r. są organizowane warsztaty FRIS® online przez trenerów z całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.


Co zyskasz biorąc udział w warsztatach ?

- zdobędziesz wskazówki jak rozmawiać z partnerem, ze współpracownikami, szefem

- lepiej zrozumiesz swojego rozmówcę i jego indywidualne potrzeby w oparciu o style myślenia

- zamiast rozwiązywać problemy i konflikty otrzymasz wiedzę jak ich unikać

- zrozumiesz różnice pomiędzy ludźmi  w wyjątkowo prosty sposób oraz dowiesz się co jest przyczyną tego, że jedni się lubią i znajdują wspólny język, a inni mniej

- poprawisz relacje z otoczeniem  na gruncie wiedzy o różnicach w Stylach Myślenia 

- ograniczysz wzajemne ocenianie się i wprowadzisz więcej zrozumienia w swoich relacjach zawodowych i prywatnych

- przekonasz się, że forsowanie swojego punktu widzenia jest marnowaniem energii i procesem kompletnie bezowocnym, a współpraca i akceptacja jest kluczem do realizacji zadań

- będziesz mieć szansę wygrać nagrodę w postaci  Badanie FRIS® 


Żaneta Kajs

Coach zespołowy i certyfikowany trener FRIS®

Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych. Swoje doświadczenie zdobywała w jednym z ogólnopolskich banków, gdzie przez kilkanaście lat doskonaliła swoje kompetencje managerskie oraz trenerskie zarządzając zespołami sprzedażowymi. Jest ekspertem ds kompetencji komunikacyjnych. Przekazuje praktyczną wiedzę w obszarze nawiązywania relacji biznesowych z wykorzystaniem narzędzia psychometrycznego FRIS® diagnozującego Style Myślenia i Działania. Jako coach zespołowy i trener biznesu wspiera przedsiębiorców w budowaniu relacji z otoczeniem dzieląc się swoim doświadczeniem oraz wskazówkami jak być skutecznym liderem, jak zadbać o relacje w zespole oraz jak trafić do każdego typu klienta. 

Zobacz również:

szkolenia