To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Promocja do 15 października 2022 r.
już niedostępne 199,00 zł -
  Normalny
już niedostępne 240,00 zł -

Szanowni Państwo

Sympozjum będzie rejestrowane i otrzymają Państwo dostęp do nagrań gdyby nowy termin Państwu nie pasował.

Uwaga: Nie ma możliwości płatności kartą kredytową! Płatność za bilety jest możliwa tylko przez szybkie płatności. Jeśli nie mogą Państwo zapłacić za bilet używając szybkich płatności, lub pojawił się jakiś błąd podczas zapisu, bardzo prosimy zrobić przelew tradycyjny na konto, które zostanie wysłane do Państwa w mailu potwierdzającym rejestrację:

Program: 

10:00 - 10:40 - Słowo Boże w wizjach św. Hildegardy - Ks. dr hab. Waldemar Linke
10:45 - 11:25 - Wizje św. Hildegardy z Bingen - czy spełniają się na naszych oczach? - prof. Małgorzata Kowalewska
11:25 - 11:40 - przerwa
11:40 - 12:20 - Tarczyca i jej rola w funkcjonowaniu organizmu. Przyczyny zaburzeń funkcji tarczycy- dr Jan Sierocki
12:25 - 13:05 - Powrót do źródeł - powrót do siebie. - s. dr Blanka Szymańska OSB
13:10 - 13:50 - Stres a jelita? - Lesya Sowińska
13:50 - 14:30 - przerwa
14:30 - 15:10 --Fizjologiczne ABC powrotu do zdrowia i zachowania dobrej formy. Godność człowieka, piękno, wartości a zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne" - dr Rafał Baron
15:10 - 15:50 - Naturalna apteczka domowa w przypadku infekcji, przeziębień i najczęstszych problemów zdrowotnych"- dr Rafał Baron


Biogramy wykładowców:

dr Rafał Baron

Lekarz, specjalista medycyny tropikalnej i medycyny podróży- studiował i ukończył staże w Strasburgu, Nancy i Selestat. W praktyce pasjonat profilaktyki zdrowia, zgłębiania mechanizmów regeneracji organizmu, szczególnie z wykorzystanie tzw. terapii niefarmakologicznych. Wykładowca na kierunku naturoterapia. Autor artykułów w czasopiśmie Naturoterapia w Praktyce.

Ks. dr hab. Waldemar Linke

Kapłan z zakonu pasjonistów, biblista. Doktor habilitowany na Wydziale Teologicznym UKSW w Warszawie. Członek zwyczajny Stowarzyszenia Biblistów Polskich. Redaktor naczelny rocznika Słowo Krzyża.

Lek. med. Jan Sierocki

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej z roku 1993, specjalista pediatrii, medycyny rodzinnej, balneologii i medycyny fizykalnej. Jego nadrzędnym celem jest zawsze zadowolenie pacjenta wynikające z celnej diagnozy i skutecznej terapii.

prof. Małgorzata Kowalewska

Adiunkt w Zakładzie Historii Filozofii Starożytnej i Średniowiecznej UMCS w Lublinie. Od 1990 roku do chwili obecnej na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS, w Zakładzie Historii Filozofii Dawnej i Historii Logiki (obecnie Historii Filozofii Starożytnej i Średniowiecznej). Nagroda II stopnia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne indywidualne osiągnięcia naukowe za rozprawę habilitacyjną: Bóg-Kosmos-Człowiek w twórczości Hildegardy z Bingen.

s. dr Blanka Szymańska OSB

Benedyktynka, wykładowca, absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w zakresie teologii, poradnictwa psychologicznego i psychoterapii oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w zakresie historii literatury wczesnochrześcijańskiej. Dyrektor Centrum Oświatowo-Dydaktycznego Diecezji Ełckiej. Fascynuje ją monastycyzm chrześcijański i duchowość benedyktyńska.


mgr Lesya Sowińska

Absolwentka Dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie i studiów podyplomowych z zakresu psychodietetyki w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Dyplomowana położna z wieloletnim doświadczeniem w pracy szpitalnej. Ukończyła roczny kurs naturoterapii organizowany przez Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy z uzyskaniem Certyfikatu Terapeuty Medycyny Naturalnej.

Zobacz również:

konferencje