To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  PR się opłaca I PODCASTY
już niedostępne 50,00 zł -

Podcasting dość szybko wdarł się na rynek i nie zapowiada się, żeby zniknął. Daje on szansę na budowanie własnego kanału mediowego, w którym odbiorcy będą wyjątkowo mocno zaangażowani. Jednak, tak jak jest ze wszystkim - można zmarnować lub wykorzystać szanse, które daje. 

Jak skutecznie realizować podcasty w PR? Odpowiedzi na to pytanie udzieli Michał Kasprzyk, mówca, trener przemawiania, specjalista od podcastów.

Więcej o prelegencie:

Przemówienia sprawiły, że życie wywróciło mu się do góry nogami i dzięki temu ma teraz cel w życiu, pracę i żonę. Chce opowiadać historie, które dają wartość odbiorcom oraz pomagać innym tworzyć takie historie. Najnowsze medium, które mu na to pozwala i którym się ekscytuje, to podcasty. Przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie, więc pomaga wygłaszać lepsze przemówienia ludziom, którzy chcą skuteczniej przekazywać swoją wiedzę lub inspirować innych. Mówca czerpiący wiele z TEDa. Organizator TEDxWroclaw. Podcaster w Do Początku. Partner w Earborne Media - pierwszym w Polsce podcastowym studiu produkcyjnym skupiającym się na podcastach narracyjnych. Założyciel Biura Mówców Spice, które pomaga w kontakcie ze świetnymi prelegentami. Zaangażowany w projekt pierwszej europejskiej analogowej bazy kosmicznej z zespołem Space Is More.


Wpływy z biletów, w całości, przekazane będą na konto Polskiego Stowarzyszenia Public Relations na cele statutowe,

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Wrocław