Koncert "Niemen- Moja Ojczyzna"

7 listopada 2019, 19:00 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dziedzictwo i Rozwój" oraz Dom Kultury w Zwoleniu zapraszają na niezwykły koncert. Recital oparty na twórczości jednej z największych legend polskiej piosenki Czesława Niemena. Fenomenalne kompozycje w akustycznych aranżacjach do tekstów najwybitniejszych polskich poetów: Mickiewicz, Tuwim, Asnyk, Iwaszkiewicz, Norwid, i inni. W programie m.in. Czy mnie jeszcze pamiętasz, Sen o Warszawie, Pod Papugami, Dziwny jest ten świat i wiele, wiele innych.....

Wykonanie Ambitus Trio:
Radosław Świderski - znany i ceniony bard, leader grupy Radek Blues Band, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu.

Krzysztof Chromiński - kompozytor, pianista, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury.

Tomasz Rogalski - saksofon tenorowy, instrumenty perkusyjne, multiinstrumentalista, muzyk sesyjny.

Zapraszamy.


Wydarzenie organizowane w związku z realizacją Planu Komunikacji w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Wydarzenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


Zobacz również:

koncerty wydarzenia Zwoleń