Koncert “Spotkanie po latach"

20 października 2019, 17:00 (niedziela)

Bielański Ośrodek Kultury, Bielany Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Koncert “Spotkanie po latach"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Płyta "Spotkanie po latach" to swoiste podsumowanie dorobku artystycznego Michała Konstrata, z wykształcenia rusycysty, z zamiłowania autora i kompozytora piosenek z kręgu szeroko pojętej poezji śpiewanej, gitarzysty, wieloletniego uczestnika oraz laureata ogólnopolskich festiwali piosenki autorskiej i literackiej, interpretatora oraz tłumacza pieśni bardów rosyjskich, autora muzyki do wierszy wielu znanych poetów (Mickiewicza, Asnyka, Iwaszkiewicza, Szekspira i innych).
Dzięki współpracy z Małgorzatą Sroczyńską (wiolonczela) oraz Marcinem Prokopiakiem (fortepian) śpiewane do tej pory tylko przy akompaniamencie gitary utwory Michała nabrały zupełnie innego brzmienia oraz charakteru.
Podczas koncertu usłyszą Państwo piosenki zróżnicowane gatunkowo i stylistycznie. Będzie wesoło,
z przytupem, nostalgicznie, smutno, szybko, powoli, lirycznie i subtelnie, czasem drapieżnie i bez ogródek. Dowiedzą się również Państwo, jak się w głowie artysty rodzą pomysły na piosenkę, jak długo trwa taki proces, ile w tym talentu, a ile rzemiosła i ciężkiej pracy. Emocji na pewno nie zabraknie, dobrego humoru oraz miłej atmosfery również.

Po koncercie będzie można kupić płytę z autografem oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zobacz również:

koncerty wydarzenia Bielany