Projekt "Nisza bez ciszy" - Koncert zespołów: Fairies, Pale Mannequin, Sunsmoke

23 Października 2021, 19:00 (Sobota)

Bielański Ośrodek Kultury, Bielany Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Projekt "Nisza bez ciszy" jest poświęcony warszawskim zespołom niszowym (zawodowym lub amatorskim), tworzącym jazz, bluesa, folk, rap, reggae, pop, punk, rock, metal… Przedsięwzięcie ma za zadanie zaprezentować szerszemu odbiorcy, jak i gdzie powstaje twórczość warszawskiego muzycznego undergroundu, czym jest inspirowana, z jakimi wyzwaniami finansowymi, technicznymi i formalnymi mierzą się jej twórcy. Podczas koncertu (i w czasie przygotowań do niego), realizowany będzie reportaż, przedstawiający członków zespołów. Nad częścią merytoryczną reportażu czuwa Dominik Pajewski, redaktor radia Eska Rock oraz lider zespołu Gorgonzolla. Autorem projektu jest Agata Kubrak, realizatorem FabLab projektów.

https://www.facebook.com/FabLabProjektow

F A I R I E S

Zespół Fairies to siostry Agnieszka i Małgorzata Findysz z Krosna, które swoja muzyką chcą przenieść odbiorcę na zupełnie inną, fikcyjną planetę, pokazać miejsca, których dotychczas nie dostrzegał.Zabiorą Cię do magicznych zakątków Twojego serca.Ulżą Twej jaźni i dadzą nadzieję.Opowiedzą historie, które wzbudzą radość.Wszystko po to aby rozjaśnić świati odszukać diament ukryty głęboko w zakamarkach Twej Duszy.Wyruszyć może każdy. Czy jesteś na to gotowy?

https://www.facebook.com/Fairies-187724625441582#f...

P A L E M A N E Q U I N
Pale Mannequin to polski zespół, grający prog/art rocka. Łącząc odniesienia do klasyków
z poszukiwaniem świeżych brzmień, zaprasza słuchacza w swój świat melancholii i tajemnicy.

Po dobrze przyjętym debiucie (Patterns in Parallel, 2018), w 2021 grupa wydała swój drugi album zatytułowany Colours of Continuity, skupiając się na szybszych kompozycjach i mocniejszych brzmieniach.

https://www.facebook.com/PaleMannequin

S U N S M O K E
Sunsmoke to groove, zwarte porywające riffy, melodia i bezkompromisowy agresywny rap. Z tej mieszanki powstaje energetyczny pocisk, który przeszywa na wskroś, uwalnia szaleństwo i zachęca do dobrej zabawy. Zespół powstał pod koniec sierpnia 2017 roku. Założyło go trzech kumpli Artizmo, Brzoza i Tobi. Już na pierwszej próbie "zażarło"- dużo pomysłów, mnóstwo śmiechu, dobra zabawa. Wtedy też zaczęły powstawać pierwsze numery i ukształtował się kierunek muzyczny zespołu. Wiosną 2018 roku po długich poszukiwaniach do składu dołączył Yaro, charyzmatyczny wokalista, nadając ostateczny charakter i tożsamość zespołu. Sunsmoke ma na swoim koncie dwie EP-ki "One Alive" (2019) i "They Burned My House" (2020). We wrześniu bieżącego roku miała miejsce premiera ostatniego singla pt. "The Deluge".

https://www.facebook.com/sunsmokemusic

Zobacz również:

koncerty wydarzenia Bielany