To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Z uwagi na tak duże zainteresowanie cyklem seminariów z Loren Shure i prezentacją Demystifying Deep Learning postanowiliśmy zorganizować dla Was transmisję na żywo!

🗣 Zapraszamy na specjalną edycję webinarium w najbliższy wtorek 17 marca o godzinie 17:00.

▶️ Zgłoszenia prosimy przesyłać bezpośrednio na adres: mktg@ont.com.pl 📨

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną i w trosce o zdrowie uczestników zdecydowaliśmy się odwołać wydarzenia związane z prelekcjami Loren Shure w terminie 16 - 20 marca 2020.

Dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować we wtorek 17 marca transmisję on-line na żywo z udziałem Loren. Podczas sesji Q&A będzie możliwość zadawania pytań skierowanych do prelegentki. Osoby, które zapisały się na wydarzenie, otrzymają mail z linkiem do tej transmisji w ciągu najbliższych kilku dni.

Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. sp.k.
Dystrybutor oprogramowania firmy The MathWorks, Inc. w Polsce


📋 Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym seminarium "Narzędzia i metody obliczeń z użyciem MATLABa w badaniach naukowych i dydaktyce"

Seminarium odbędzie się w Centrum Nanotechnologii B Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość
Miejsce: pracownia multimedialna 1, poziom 0; numer 18 na mapie Kampusu:
https://campus.pg.edu.pl/

📆 19 marca 2020 (czwartek)

🕘 9:00 - 12:25✔️Wydarzenie skierowane jest do wykładowców, doktorantów, edukatorów, wszystkich tych, którzy wdrażają nowe rozwiązania edukacyjne.


Współorganizatorem wydarzenia jest firma Politechnika Gdańska. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Dlaczego warto?

Loren Shure należy do głównych twórców środowiska MATLAB. Pracuje w firmie MathWorks od 1987 r. Jest autorką kilku modułów, a także przyczyniła się do rozbudowy podstawowej funkcjonalności środowiska.
Obecnie koncentruje się na rozwijaniu języka MATLABa. Ukończyła studia I stopnia w zakresie fizyki na MIT. Doktorat w dziedzinie geofizyki morskiej uzyskała na Uniwersytecie Kalifornii w San Diego (UCSD) w Scripps Institution of Oceanography. Loren publikuje w internecie popularny blog: The Art of MATLAB.

Loren Shure będzie gościć w Polsce w dniach 16 -20 marca 2020 r. Odwiedzi kilka uczelni - Uniwersytet Warszawski, Politechnikę Łódzką, WAT, Politechnikę Gdańską oraz Politechnikę Warszawską.
We wszystkich tych ośrodkach akademickich tematem przewodnim wizyty będzie zagadnienie "Narzędzia i metody obliczeń z użyciem MATLABa w badaniach naukowych i dydaktyce".

Brzmi ciekawie?

*** ZNAJDŹ NAS ***
👥Poznaj ONT - www.ont.com.pl
👍Polub nas na Facebooku - www.facebook.com/ont.matlab
👁 Obserwuj na LinkedIn - www.linkedin.com/company/oprogramowanie-naukowo-techniczne

Chcesz wiedzieć więcej? 🔎 zapraszamy do kontaktu ⤵️ 

Zobacz również:

inne wydarzenia Gdask