To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka na wydarzenie
już niedostępne -

Zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu "Spotkajmy się w Rotundzie".

Praca zdalna, poza siedzibą firmy, to nowa codzienność dla wielu z nas. Tym razem ekspert serwisu Niebezpiecznik.pl będzie mówił o tym, na jakie zagrożenia narażeni są pracownicy podczas pracy zdalnej i jak ich uniknąć. Podpowie, jak zwiększyć bezpieczeństwo swojego otoczenia: jak pracować bezpiecznie na komputerze prywatnym i służbowym, jak komunikować się z klientami oraz współpracownikami tekstowo, głosowo oraz przez video. Ekspert poruszy również ważne aspekty prywatności i ochrony danych. Pokaże, jak nie ujawnić zbyt wiele o swoim otoczeniu podczas telekonferencji oraz odpowie na pytanie, czy to problem, że ktoś dowie się, gdzie mieszkasz?

Naszym prelegentem będzie Mateusz Ossowski, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Uczelni Łazarskiego i Collegium Civitas. Z branżą technologiczną związany jest od 2002 r., specjalizuje się w branży SaaS, budując i rozwijając działy sprzedaży na rynki polskie i zagraniczne. Wykładowca w Warszawskiej Szkole Reklamy. Prowadził zajęcia na Collegium Civitas, Uniwersytecie Warszawskim, Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Gdańskim z marketingu i sprzedaży. Entuzjasta cyberbezpieczeństwa, w szczególności zainteresowany metodami działania służb. Uczestniczył jako prelegent w ponad 60 wydarzeniach w Polsce, Wielkiej Brytanii i Izraelu.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem uczestnictwa w wydarzeniu oraz Klauzulą informacyjną dotyczącą gromadzenia danych osobowych w trakcie trwania epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa