To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  FRIS Festiwal
już niedostępne 50,00 zł -

Osoby wykonujący zawody medyczne każdego dnia oceniają stan pacjentów w oparciu o swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie. Jednak ważnym elementem, jaki bierze udział w tym procesie jest tzw. czynnik ludzki i nasze procesy psychiczne.
Model FRIS pozwala poznać style myślenia, zrozumieć ich odmienność i specyfikę oraz znaczenie w codziennych decyzjach zawodowych.

O warsztacie:
Ilość informacji, danych medycznych, które każdego dnia medycy muszą ocenić, przenalizować i na tej podstawie podjąć ważne decyzje jest ogromna a niejednokrotnie dzieje się to w sytuacjach znacznej presji czy trudnych warunkach systemowych. Każdy z nas na swój indywidualny sposób przetwarza informacje, adaptuje się i funkcjonuje pod presją. Zrozumienie własnego stylu myślenia i działania jest szansą na większą efektywność i świadomość w podejmowaniu decyzji, ale również ponoszenie mniejszych kosztów osobistych związanych z pracą.

Dla kogo?
Warsztat jest adresowany do wszystkich osób, które wykonują zawody medyczne, zaś szczególnie jest dedykowany osobom, które w swoje pracy w obszarze medycyny podejmują decyzję w warunkach presji.

Czego się dowiesz i nauczysz na warsztacie o stylach myślenia:
- dowiesz się czym jest styl myślenia i jak wpływa na nasze funkcjonowanie w sytuacjach zawodowych,
- poznasz model FRIS,
- dowiesz się jak efektywniej działać dzięki świadomości własnego stylu myślenia i działania.

UWAGA! W trakcie warsztatu będzie możliwość wygrania 2 badań FRIS wraz z omówieniem wyniku.

Kto prowadzi warsztat:
Magda Kapler
Psycholog, trener i coach, ale także ratownik medyczny. Trener FRIS i Praktyk PRISM. Ukończyła studia doktoranckie w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Od wielu lat współpracuje ze środowiskiem ratowników medycznych. Uczestniczyła jako prelegent w konferencjach i wydarzeniach związanych z ratownictwem medycznym i medycyną ratunkową.
Instruktor i wykładowca w zakresie psychologii działań ratowniczych w ramach kursów KDRM, KDDM, KKPP.
Autorka kilkunastu publikacji poświęconych psychologicznym aspektom pracy w ratownictwie medycznym. Uczestniczyła w programie wymiany międzynarodowej dla ratowników medycznych w USA.

Informacje organizacyjne:
Warsztat będzie realizowany przy wykorzystaniu narzędzi online - wirtualnej tablicy Miro i Zoom'a. Przed warsztatem będzie możliwość przetestowania korzystania z narzędzi do pracy online.

Kontakt:
Magda Kapler
tel. 530 911 035
email. magdakapler@eea.com.pl

Ten warsztat jest częścią "Festiwalu FRIS® online" - akcji, w ramach której 27 i 28 listopada 2020 r. są organizowane warsztaty FRIS® online przez trenerów z całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

Zobacz również:

szkolenia