To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  FRIS Festiwal
już niedostępne 50,00 zł -

Agile nastawiony jest na skuteczność, jednak bez dobrego, zgranego zespołu ta zwinna maszyna nie działa.
Model FRIS® jest skutecznym narzędziem budującym zaufanie w zespole i pozwalającym zrozumieć język różnych ról projektowych.

O warsztacie:

Częstą przeszkodą w zbudowaniu skutecznego zespołu nie są profesjonalne kompetencje kandydatów czy członków zespołu, ale miękkie umiejętności, które u(nie)możliwiają porozumienie, efektywną współpracę, rozwiązywanie problemów czy decydują o determinacji i zaangażowaniu w kryzysowych momentach. Zespołowe badanie FRIS® jest doskonałym elementem integrującym zespół projektowy, ułatwiającym zbudowanie zaufania i zwinne przepłynięcie przez mielizny projektowe. W rekrutacji członków zespołów projektowych FRIS® sprawdzi się jako dodatkowe źródło informacji o naturalnych preferencjach i sposobie działania.


Dla kogo?

Warsztat jest kierowanych do wszystkich, którzy już pracują w zwinnych zespołach - nie tylko w IT - a także do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zwinnością: przedsiębiorcy, szczególnie z sektora MŚP oraz firm rodzinnych, twórcy startupów, liderzy i zarządzający zespołami, specjaliści HR.


Czego się dowiesz i nauczysz?

Dowiesz się czym są style myślenia i dlaczego FRIS pomaga budować zwinne zespoły a także czym jest styl działania i dlaczego czasem warto zaczekać.
Nauczysz się lepiej rozumieć, jak komunikujesz się z innymi i dlaczego z niektórymi tak trudno się porozumieć.

UWAGA! W trakcie warsztatu będzie możliwość wygrania 2 badań FRIS wraz z omówieniem wyniku online.


Kto prowadzi warsztat:

Magda Kapler
Psycholog biznesu i doświadczony ekspert HR, trener, coach oraz wykładowca. Specjalizuje się we wprowadzaniu zmian organizacyjnych, budowaniu i rozwoju potencjału. Wykorzystuje zwinne metodyki zarządzania i metodę design thinking. Scrum Master.Pracuje z narzędziami psychometrycznymi, Trener FRIS®, Praktyk PRISM. Ukończyła studia doktoranckie na kierunku medycznym. Ratownik medyczny to drugi zawód.


Informacje organizacyjne:

Warsztat będzie realizowany przy wykorzystaniu narzędzi online - wirtualnej tablicy Miro i Zoom'a. Przed warsztatem będzie możliwość przetestowania korzystania z narzędzi do pracy online.
Termin: 27.11.2020 godzina 11.00 - 13.00
Link do warsztatu zostanie przesłany po zakupieniu biletu.
Zajęcie odbędą się w grupie do max 12 osób.


Kontakt:

Magda Kapler
tel. 530 911 035
email. magdakapler@eea.com.pl


Ten warsztat jest częścią "Festiwalu FRIS® online" - akcji, w ramach której 27 i 28 listopada 2020 r. są organizowane warsztaty FRIS® online przez trenerów z całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

Zobacz również:

szkolenia