To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  normalny
już niedostępne -

Zaproszenie na spotkanie absolwentów Programów PROSCI i sympatyków zarządzania zmianą.

Szanowni absolwenci warsztatów PROSCI, drodzy sympatycy zarządzania zmianą!

Zapraszamy na kolejne spotkanie praktyków zarządzania zmianą, wrocławska edycja jest zaplanowana na wtorek, 12 listopada, godz. 17.30 - 20.30. Będziemy gośćmi w niezwykłym miejscu spotkań technologii, wiedzy i biznesu: NOKIA GARAGE na ulicy Szybowcowej 2.

Poprzednie spotkania, które odbyły się we Wrocławiu i w Warszawie w czerwcu br. pokazały dużą potrzebę wymiany doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy osobami zajmującymi się wdrażaniem zmian w organizacjach. Na bazie dyskusji pomiędzy uczestnikami widoczne było, że bez nacisku na przyswojenie i stosowanie rozwiązań przez pracowników, nawet najbardziej ambitne Programy Transformacji i najbardziej uzasadnione biznesowo projekty nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Jednocześnie widoczne było, że zarządzanie zmianą jest dziedziną stosunkowo "młodą", której znaczenie dopiero od niedawna zaczyna być ostrzegane w przedsiębiorstwach działających w Polsce.

Bazując na tych doświadczeniach mamy nadzieję, że i tym razem spotkanie będzie pełne wartościowych merytorycznie i inspirujących treści. Stawiamy na networking i wymianę doświadczeń między praktykami wdrażającymi projekty niosące duże zmiany, w tym związane z wdrażaniem narzędzi IT, digitalizacją, wdrażaniem podejścia agile, automatyzacja i optymalizacją procesów, etc.

Zamierzamy również poruszać zagadnienia przekrojowe, takie jak - specyfika pracy Change Managera, jego rola w organizacji względem zespołów projektowych i menedżerów liniowych, czy też praca ze Sponsorami oraz angażowanie menedżerów średniego szczebla. Będzie też oczywiście czas na nowości ze świata w dziedzinie Change Management.

Gdybyście znali kogoś, kto zajmuje się wdrażaniem zmian i pasjonuje go ta tematyka - serdecznie wszystkich zapraszamy na nasze wrocławskie spotkanie!


Krzysztof Ogonowski i zespół Silfra                                                   Konrad Fuławka i Nokia Garage Band

Agenda:

  • 17.00 - 17.30 - rejestracja, powitalna kawa
  • 17.30 - 17.45 - start - poznajmy się
  • 17.45 - 18.00 - co nowego w świecie zarządzania zmianą? Krzysztof Ogonowski, prezes Silfra Consulting, partnera Prosci w Polsce i Czechach.
  • 18.00 - 18.15 - "ABSL Change Management Community: Change is the only constant": Paulina Święcicka, 3M Global Service Center
  • 18.15 - 19.00 - world cafe - praca w podgrupach, stoliki tematyczne
  • 19.00 - 19.15 - przerwa
  • 19.15 - 19.55 - podsumowanie pracy w podgrupach na wspólnym forum
  • 19.55 - 20.15 - dyskusja na zakończenie, zebranie oczekiwanych tematów na kolejną edycję
  • 20.15 - 20.55 - rozmowy kuluarowe…

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestracja: link do zapisów na event

Pytania? Magdalena.Lasak@silfra-consulting.com, tel. 500 155 563

Najbliższy parking: https://astra.wroc.pl/informacje/po-godzinach/

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Wrocław