To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wstep wolny
już niedostępne -

Chciałbyś wyróżnić się tłumu oraz stać się atrakcyjnym i pożądanym kandydatem na rynku pracy? Pokażemy ci jak działa LinkedIn oraz w jaki sposób stworzyć profil, który uwypukli twoje zalety i kompetencje. Dowiesz się również jak wykorzystać LinkedIn w swoim życiu zawodowym. 


🚀 Szkolenie jest bezpłatne, jednak obowiązują na nie zapisy! Liczba miejsc jest ograniczona. 


~~~~~~~~~~~~~~~
🟠 DOWIESZ się

✔Jakie korzyści niesie dobry profil LinkedIn.

✔Co kryje się za pojęciem "wysokiej jakości" w odniesieniu do profilu LinkedIn.

🟡 POCZUJESZ się

✔Pewny, że Twój LinkedIn profil przejrzyście eksponuje Twoje atuty, umiejętności i kompetencje.

🟢 BĘDZIESZ w stanie:

✔Zbudować atrakcyjny profil LinkedIn by zwiększać swoje możliwości na rynku pracy.

✔Podkreślić swoje atuty, umiejętności i kompetencje istotne dla danego stanowiska pracy i/lub budowania swojej marki profesjonalisty na LinkedIn.


🟣 A oprócz tego praktyczne wskazówki jak działa LinkedIn, co i jak postować, aby być widocznym w sieci.

~~~~~~~~~~~~~~~


Masz niepowtarzalną szansę na poznanie bliżej biznesowego odpowiednika Facebooka. Jeżeli chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie na swoim przyszłym pracodawcy, który z pewnością korzysta z LinkedIn, to ten warsztat jest własnie dla Ciebie. Nasze trenerki odkryją przed Wami najskrytsze tajemnice serwisu i pomogą was wdrożyć w jego funkcjonowanie. 


👩 Prowadzący: Anna Rząca & Paulina Maslich z Dotway Learning & Development Solutions czyli 2 doświadczone trenerki, które zdobywały wiedzę i umiejętności w międzynarodowych firmach w działach HR, obsługi klienta, finanse oraz IT. Zarządzając swoimi zespołami (także wirtualnymi) same wielokrotnie prowadziły procesy rekrutacyjne i na warsztacie Twój profil LinkedIn podzielą się praktycznymi wskazówkami z własnego doświadczenia zarówno z roli rekrutera jak i menadżera rekrutującego. Teraz prowadzą własną firmę szkoleniową i wykorzystują LinkedIn w dalszym rozwoju marki osobistej, a także do pozyskiwania klientów.


👉 Profil Ani: https://www.linkedin.com/in/anna-rzaca/

👉 Profil Pauliny: https://www.linkedin.com/in/paulina-maslich/


👩 Anna Rząca: Doświadczony lider, specjalista HR, trener biznesu i certyfikowany trener Core Energy™. Zarządzała zespołami od 3 do 100 osób stosując komunikację jako główne narzędzie do budowania zaangażowania pracowników. Pomaga organizacjom w rozwijaniu świadomych liderów i zespołów przywódczych, którzy najpierw dbają o siebie, aby móc skutecznie zarządzać innymi. Prywatnie uwielbia podnoszenie ciężarów, zna najlepsze miejsca śniadaniowe w Krakowie i podróżuje po świecie od Azji, Bliskiego Wschodu, Afryki poi Amerykę Południową. Jej motto: Kultura zjada strategię na śniadanie.


👩 Paulina Maslich:Trener biznesu, lider, mentor, coach Core Energy™ ️z zawodu. Z pasją i energią wspiera liderów i trenerów w rozwijaniu swoich kompetencji i potencjału. Od ponad 11 lat prowadzi warsztaty i szkolenia na 4 kontynentach od Stanów Zjednoczonych i Brazylii, przez Irlandię, Indie, Chiny i Filipiny. Oczywiście w Polsce również. Prywatnie podróżnik i fotograf. Podróże pomagają jej osiągnąć skuteczność i wydajność w pracy, a fotografia wnosi kreatywność. Motto: Rodzisz się, by rozwijać skrzydła.✉️ Kontakt w sprawie wydarzenia: grzesiek@coworkmrowisko.pl

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kraków