To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
już niedostępne -

PL Music Video Awards to nie tylko genialne statuetki, wszechwieczny prestiż i gale nie z tego świata! To także warsztaty, masterclassy i spotkania z artystami: od nas dla was! Wstęp na WSZYSTKIE wydarzenia jest bezpłatny!

Igor Kaczmarek montażem interesuje się od 16 roku życia — wtedy zaczął zgłębiać tajniki konstrukcji oraz oddziaływania obrazu na widza. Od 4 lat działa przy dużych zleceniach komercyjnych i fabularnych. Pracował m.in. dla takich klientów, jak: Google, Prosto, Żywiec, Coca-Cola czy Toyota. Jest autorem montażu do klipów Maty, Szczyla, Darii Zawiałow, Kukona i Bedoesa. W wolnym czasie zajmuje się grafiką i animacją, eksperymentując z technikami analogowymi i cyfrowymi, by poszerzać kompetencje w zakresie sztuk wizualnych. Podczas masterclass reżyser przyzna się… do swoich montażowych błędów.

Organizatorem festiwalu PL Music Video Awards jest Fundacja Inicjatyw Kulturalnych "Plaster". Partner główny to Łódzkie Centrum Wydarzeń. Partner miejsca - Monopolis. Partnerzy wydarzenia: ŁOWCY, ZAiKS, Niebostan, Akademickie Centrum Designu, Film Produkcja, Przestrzeń, Mitsubishi Motors Polska, PURO Łódź, Mediateka MeMo. Festiwal realizowany jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Łódź