To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
już niedostępne -

PL Music Video Awards to nie tylko genialne statuetki, wszechwieczny prestiż i gale nie z tego świata! To także warsztaty, masterclassy i spotkania z artystami: od nas dla was! Wstęp na WSZYSTKIE wydarzenia jest bezpłatny!

- Przy każdym klipie praca była inna, nieprzewidywalna i szalona - tak teledyski dla Fisz Emade Tworzywo (Pył, Nie za miłe wiadomości), O.S.T.R. & Hadesa (Czas dużych przemian) i Bass Astral & Ericonne'a (Before I Died) wspomina Marek Skrzecz, ich twórca. Podczas masterclass reżyser opowie m.in. o kulisach powstawania i procesie tworzenia dokumentalnych teledysków wspomnianych artystów.

Marek Skrzecz - Absolwent Akademii Filmu i Telewizji oraz Szkoły Filmowej Andrzeja Wajdy. Reżyser teledysków wielokrotnie nagradzanych Yachami i filmów dokumentalnych. Zdobywca Grand Prix festiwalu PL MVA w 2020 roku za teledysk Fisz EMADE "Nie za mile wiadomości". "Amerykański sen" autorstwa Marka Skrzecza otrzymał nagrodę publiczności podczas 33. Warszawskiego Festiwalu Filmowego i znalazł się w zestawie najlepszych polskich filmów krótkometrażowych 2018. Obecnie reżyser pracuje nad scenariuszem debiutanckiego filmu fabularnego.

Organizatorem festiwalu PL Music Video Awards jest Fundacja Inicjatyw Kulturalnych "Plaster". Partner główny to Łódzkie Centrum Wydarzeń. Partner miejsca - Monopolis. Partnerzy wydarzenia: ŁOWCY, ZAiKS, Niebostan, Akademickie Centrum Designu, Film Produkcja, Przestrzeń, Mitsubishi Motors Polska, PURO Łódź, Mediateka MeMo. Festiwal realizowany jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.


Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Łódź