To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
już niedostępne -

PL Music Video Awards to nie tylko genialne statuetki, wszechwieczny prestiż i gale nie z tego świata! To także warsztaty, masterclassy i spotkania z artystami: od nas dla was! Wstęp na WSZYSTKIE wydarzenia jest bezpłatny!

Produkcja teledysków: Praca na planie, organizacja zdjęć i funkcje!

Ciąg dalszy wykładu z ubiegłego roku.

___

- Pamiętacie czasy, kiedy na imprezach leciały teledyski z MTV? My się na nich wychowaliśmy, dlatego tworzenie klipów jest dla nas wielką frajdą. Nie ograniczamy się do określonego gatunku muzycznego, ani popularności artysty. Po prostu robimy fajne rzeczy - mówi Konrad Mikołajczyk, Head of Production i Vice CEO Film Produkcja.

Warsztat będzie kontynuacją masterclass z ubiegłego roku ("Produkcja teledysku od pomysłu do realizacji"). Podczas spotkania prowadzący opowiedzą o pracy na planie, organizacji zdjęć i zapoznają z poszczególnymi etapami produkcji, dzieląc się wiedzą przez lata zdobywaną na planach reklam, filmów i teledysków.

Konrad Mikołajczyk - zaczynał od produkcji teledysków dla Dizkret/Praktik, Bez Cenzury, Andrzeja Piasecznego, T.Love, Doroty Miśkiewicz. Od 20 lat związany z branżą reklamową i produkcją reklamową, kierownik produkcji, kreatywny producent, scenarzysta. Współreżyser kampanii społecznych dla PSD "Cukrzyca — Niebezpieczny związek" oraz PZU "Z myślą o bezpieczeństwie". Zrealizował ponad 200 reklam w Polsce i za granicą. Miłośnik przyrody, fotografii i sportu.

Karol Brzeziński — od 2019 roku związany z Film Produkcją, jednym z głównych partnerów festiwalu. Swoje pierwsze kroki stawiał w Trójmieście, pracując m.in. jako location manager zarówno w polskich, jak i zagranicznych produkcjach fabularnych (m.in. kilka filmów Bollywood, "Ein Sommer" w reż. Dustin Loose, "Miłość jest wszystkim" w reż. Michała Kwiecińskiego, "Kamerdyner" w reż. Filipa Bajona). Jako producent teledysków stara się być w 100% producentem kreatywnym i multifunkcjonalnym, czyli stanowić podporę dla reżysera oraz samego wykonawcy. 

Organizatorem festiwalu PL Music Video Awards jest Fundacja Inicjatyw Kulturalnych "Plaster". Partner główny to Łódzkie Centrum Wydarzeń. Partner miejsca - Monopolis. Partnerzy wydarzenia: ŁOWCY, ZAiKS, Niebostan, Akademickie Centrum Designu, Film Produkcja, Przestrzeń, Mitsubishi Motors Polska, PURO Łódź, Mediateka MeMo. Festiwal realizowany jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Łódź