To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
już niedostępne -

PL Music Video Awards to nie tylko genialne statuetki, wszechwieczny prestiż i gale nie z tego świata! To także warsztaty, masterclassy i spotkania z artystami: od nas dla was! Wstęp na WSZYSTKIE wydarzenia jest bezpłatny!

W jaki sposób tworzyć portfolio, by po drodze nie zgubić siebie? Jak pogodzić własny styl i wartości z oczekiwaniami innych? A co, gdyby odwrócić role, wyjść z inicjatywą i najpierw stworzyć scenariusz dla konkretnego artysty, by dopiero potem, z gotowym pomysłem, zaproponować współpracę?

Tworząc, artysta poszukuje, podąża własną drogą. W każdym projekcie wyraża siebie i wnosi do niego swój autorski język, osobistą wizję, oryginalną koncepcję. Potem przychodzi rynek, zderzenie z zewnętrznymi wytycznymi czy założeniami. Istotą jest, co artysta wnosi do projektu. I to, by nie zgubić własnych wartości, które spowodowały, że właśnie z ich powodu został zaproszony do współpracy.

Podczas tego spotkania reżyser Filip Załuska opowie m.in. o tym, co jest najważniejsze przy budowie portfolio, co zrobić, by nieustannie podążać obraną drogą i w jaki sposób zrobić pierwszy, oficjalny teledysk nie mając jeszcze budżetu czy wsparcia studia produkcyjnego i ciągle pozostać wiernym własnym zasadom.

Organizatorem festiwalu PL Music Video Awards jest Fundacja Inicjatyw Kulturalnych "Plaster". Partner główny to Łódzkie Centrum Wydarzeń. Partner miejsca — Monopolis. Partnerzy wydarzenia: ZAiKS, Akademickie Centrum Designu, ASP Łódź, Film Produkcja, Przestrzeń, Mitsubishi Motors Polska, PURO Łódź, Mediateka MeMo ŁOWCY, Niebostan. Festiwal realizowany jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Łódź