Podkarpackie Forum Marketingu Sportowego

31 Stycznia 2020, 09:00-14:10 (Piątek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny
już niedostępne -

Podkarpackie Forum Marketingu Sportowego to pierwsze takie wydarzenie na Podkarpaciu.

Głównym celem Forum jest dostarczenie wartościowej dawki wiedzy nt. szeroko rozumianego marketingu sportowego. Na konferencji dowiesz się jak w efektywny sposób promować potencjał oraz podnosić wartość marketingową klubów sportowych i sportowców zarówno z regionu województwa podkarpackiego, jak i całej Polski. Centrum wydarzenia będą stanowić prelekcje, za pomocą których uczestnicy otrzymają skondensowane informacje i know-how w obszarach stanowiących przedmiot ich codziennej pracy, tj. marketingu sportu i marketingu przez sport, sponsoringu, współpracy z partnerami komercyjnymi, budowania brandingu klubów i wizerunku sportowców.

Na konferencji spotkają się specjaliści ds. marketingu klubów sportowych, przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń i związków sportowych, właściciele agencji marketingu sportowego, jak również przedstawiciele firm dostarczających niezbędne akcesoria dla sportowców oraz pracownicy jednostek samorządu terytorialnego.

31 stycznia czeka na Ciebie niepowtarzalna szansa na zdobycie najnowszej wiedzy i poznanie nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych marketingu i komunikacji na podstawie case studies przedstawionych przez doświadczonych ekspertów.


Organizatorem Forum jest Agencja Exacto Sp. z o.o. na zlecenie Województwa Podkarpackiego.
Wydarzenie jest częścią przedsięwzięcia pn. #sportowepodkarpackie2020, w ramach którego będziemy świętować 60 lat tradycji i sukcesów sportowych Podkarpacia. Oprócz Forum odbędą się także Gala Sportu Młodzieżowego oraz Gala Mistrzów Sportu.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Jasionka