Her Impact x PZU: Moduł "Produkt"

11 Stycznia 2021, 18:00 (Poniedziałek) - 15 Stycznia 2021, 19:00 (Piątek)

Platforma ClickMeeting,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Her Impact x PZU "Zarządzanie finansami osobistymi w praktyce - pożyczać, czy oszczędzać? "
już niedostępne -
  Her Impact x PZU: "Dlaczego potrzebujemy ubezpieczenia na życie? "
już niedostępne -
  Her Impact x PZU: "Ubezpieczenia majątkowe - co to jest i kogo dotyczą?"
już niedostępne -

Rozpoczynamy kolejny cykl online'owych spotkań z ekspertami z Grupy PZU. 
Moduł pt. "Produkt" obejmować będzie webinaria w zakresie finansów osobistych, ubezpieczeń na życie oraz ubezpieczeń majątkowych! 💰

11.01.2021, godz. 18:00 - Zarządzanie finansami osobistymi w praktyce - pożyczać, czy oszczędzać? 
13.01.2021, godz. 18:00 -  Dlaczego potrzebujemy ubezpieczenia na życie?
15.01.2021, godz. 18:00 - Ubezpieczenia majątkowe - co to jest i kogo dotyczą?
Weronika Dejneka, Prezes Zarządu PZU Cash 
Agnieszka Rowińska, Dyrektor Biura Zarządzania Ofertą 
Małgorzata Skibińska, Dyrektor Zarządzająca ds. Rozwoju i Utrzymania Produktów w Grupie PZU
Zakres merytoryczny: 
  1. Jaki wpływ ma obecna sytuacja na zarządzanie finansami Polaków
  2. Budżet domowy - jak efektywnie zarządzać swoimi pieniędzmi
  3. Kiedy pożyczka ma sens
  4. Wynajmować mieszkanie, czy wziąć kredyt hipoteczny
  5. Ile to kosztuje, czyli jak dobrze wybrać pożyczkę lub kredyt
Zakres merytoryczny: 
  1. Czym są i czym nie są ubezpieczenia na życie?
  2. Jak ubezpieczenia pomagają nam w życiu?
  3. Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając ubezpieczenie?
Zakres merytoryczny: 
  1. Jakie elementy składają się na ubezpieczenia majątkowe? Na co zwrócić uwagę?
  2. Czy ubezpieczenie majątkowe jest obowiązkowe?
  3. Polisa a odszkodowanie - o czym trzeba wiedzieć?

1) Weronika Dejneka, Prezes Zarządu PZU Cash
Prezes spółki zarządzającej internetowym portalem Cash. Pełni również funkcję Dyrektora Zarządzającego ds. Assurbanking i Produktów Inwestycyjnych w Grupie PZU oraz Członka Rady Nadzorczej Lietuvos Draudimas AB. Z Grupą PZU związana od 2005 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarach assurbanking i bancassurance oraz w obszarze produktów dla klientów korporacyjnych i indywidualnych, w tym w rozwiązaniach inwestycyjnych. Absolwentka Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła także Studia podyplomowe z Zarządzania Produktami w Szkole Głównej Handlowej oraz Warsaw - Illinois Executive MBA.

2) Agnieszka Rowińska, Dyrektor Biura Zarządzania Ofertą 

Z Grupą PZU związana od 2019 r., w branży ubezpieczeniowej od ponad 20 lat. Posiada szerokie doświadczenie w obszarze tworzenia, wdrażania i zarządzania produktem dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i bancassurance. W PZU odpowiada za tworzenie oferty ubezpieczeń na życie. Wcześniej była związana z ubezpieczycielem, u którego od podstaw budowała ofertę na polskim rynku. Absolwentka Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada również Diploma in Professional Marketing The Charted Institute of Marketing (CIM).

3) Małgorzata Skibińska, Dyrektor Zarządzająca ds. Rozwoju i Utrzymania Produktów w Grupie PZU

Z Grupą PZU związana od 2019 roku, w której odpowiada za rozwój i utrzymanie oferty produktowej dla PZU Życie oraz PZU SA. poprzez kształtowanie strategii i jej realizację w zakresie wewnętrznego systemu zarządzania produktem, procesami wdrożenia, modyfikacji i wycofywania produktu w segmencie klienta indywidualnego i MSP. Z rynkiem ubezpieczeniowym związana od 24 lat. Doświadczenie zawodowe zbierała pracując w różnych firmach ubezpieczeniowych, gdzie z sukcesem inicjowała i realizowała liczne projekty związane z tworzeniem i zarządzaniem ofertą produktową, optymalizacją procesów oraz doświadczeniem klienta. Posiada bogate doświadczenie we współpracy z bankami, partnerami zewnętrznymi oraz w tworzeniu programów lojalnościowych. Znajomość zwinnych praktyk tworzenia programowania metodą agile pozyskana podczas udziału w realizacji wielu projektów pozwala na skuteczne wdrażanie nowych rozwiązań.

Zobacz również:

szkolenia