To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Her Impact Master Class
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Już 2 marca o godzinie 18.00 serdecznie Was zapraszamy na pierwszy webinar prowadzony przez Elżbietę Niezgódkę, pod tytułem "Znaj swoje prawa w rekrutacji. O tym co robić, gdy rekruter jest nie fair."

W trakcie spotkania dowiecie się:

  • Jakie pytania nie powinny nigdy paść na rozmowie rekrutacyjnej?
  • Czy można kłamać na rozmowie rekrutacyjnej?
  • Czy rekruter może nas pytać o treści na Linkedin lub zawartość social mediów?
  • Czy pisać w CV o urlopie macierzyńskim, czy lepiej się nie przyznawać?
  • Czy firma może zadzwonić do Twojego byłego pracodawcy?
  • Co możesz zrobić gdy rekrutacja okazała się nie być fair?
  • Jak powinien wyglądać dobry feedback po rozmowie rekrutacyjnej?

Nasza najnowsza ekspertka jest adwokatką o dwóch twarzach. Pierwsza to praktyka zawodowa, ponieważ Elżbieta Niezgódka jest partnerką kobiet w starciach i trudnych rozmowach z pracodawcą. Chroni kobiety przed niesprawiedliwym zwolnieniem. Konsultuje wypowiedzenia, umowy o zakazie konkurencji, kontrakty menadżerskie. Negocjuje kwoty zadośćuczynienia w sprawach o mobbing, molestowanie czy dyskryminację, a nawet pomaga kobietom dochodzić ich praw przed sądem.

Jej drugą twarzą jest natomiast działalność społeczna. Jest inicjatorką Woman Labour Matters, pierwszego w Polsce projektu społecznego wspierającego kobiety w trudnych sytuacjach w pracy. Organizuje szkolenia, warsztaty i wykłady zwiększające świadomość prawną kobiet w relacjach z pracodawcą. Przygotowuje również publikacje oraz poradniki poświęcone prawom kobiet w sferze zatrudnienia. W grudniu 2020 r. została nominowana do prestiżowej nagrody ,,Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2020 r." organizowanej przez Wolters Kluwer Polska i Dziennik Gazetę Prawną.

Zobacz również:

szkolenia