Akademia Kobiet - Sukces i Rozwój

27 Listopada 2021, 10:00-17:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Akademia Kobiet
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Akademia Kobiet - Sukces i Rozwój będzie to w szczególności wydarzenie life-coachingowe, którego głównym elementem będzie sieciowanie kobiet, nawiązywanie relacji współpracy, nabywanie nowych kompetencji i umiejętności. Wydarzenie będzie mieć również charakter edukacyjny poprzez podejmowanie tematów kobiecych. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pań, tych z dużych i małych miast, niezależnie od poglądów, wieku czy zawodu . W szczególności uczestniczkami będą mieszkanki miasta Rzeszowa pełniące różne role społeczne: matki, córki, wnuczki, społeczniczki, aktywistki, bizneswoman, kobiety pracujące i wiele innych. Jest to wydarzenie całkowicie apolityczne. Do udziału w interaktywnej Akademii Kobiet zaproszeni zostaną również mężczyźni by utrzymać równowagę. Mężczyźni bowiem współtworzą i wspierają to wydarzenie.

Celem nadrzędnym Akademii Kobiet w 2021r. jest budowanie relacji społecznych i zawodowych poprzez uzyskanie równowagi psychofizycznej. Organizatorom w szczególności zależy na odbudowanie relacji społecznych po długotrwałym czasie pandemii, która globalnie wpłynęła na znacznie większy odsetek smutku i depresji wśród ludzi niż miało to miejsce w ciągu ostatnich 100 lat.

W ramach Akademii odbędzie się część panelowa oraz networkingowa:

Uroczyste otwarcie kongresu i występ artystyczny

Panel nr 1:

Panel dyskusyjny "Z pasji do sukcesu", w którym odpowiemy na pytania: Czy biznes jest dla każdego? Czy sama pasja wystarczy aby odnieść sukces? Czy kobiety mają łatwiej w biznesie w dzisiejszych czasach? Jakie są najczęstsze błędy popełnianie przez początkujących przedsiębiorców?

Panel nr 2:

Jak mieć więcej czasu, energii i pieniędzy? Kompetencje przyszłości.

Przerwa: poczęstunek i pokaz mody

Panel nr 3:

Przywództwo z duszą oraz wystąpienie motywacyjno-inspirujące

Panel nr 4:

Panel dyskusyjny "Holistyczne metody zdrowego wyglądu i samopoczucia"


Konkurs wizytówkowy z cennymi nagrodami

Uroczyste zakończenie wydarzenia dla uczestników oraz wystawców. Zaproszenie uczestników wydarzenia na after party.

Organizatorzy przygotowują kolejną już edycję fenomenalnego, pełnego inspiracji wydarzenia, które zmotywuje do życia w pełni mocy i osiągania zaplanowanych celów. Zaprezentuje również wszechstronną wiedzę i możliwości spełniania siebie jako kobiety osobiście i zawodowo.

Akademia Kobiet - Sukces i Rozwój, to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie edukacyjne z elementami debaty, podczas którego w jednym miejscu online spotka się min. 250 kobiet, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości oraz w szczególności pragnących nawiązać nowe relacje (przyjaźnie, koleżeństwo). Trwałość działań po Akademii kontynuowana będzie w ramach spotkań sieciujących kobiety podkarpacia (networking raz w miesiącu dla kobiet z podkarpacia gdzie mogą nawiązać współpracę w ramach działań społecznych i biznesowych).

Dlaczego uczestnicy powinni zapisać się na wydarzenie?

  • Pragną w pełni realizować swój potencjał
  • Pragną nawiązać nowe i cenne relacje
  • Pragną zdobyć skuteczną wiedzę i wsparcie w realizacji swoich celów
  • Pragną poznać tajniki sukcesu
  • Pragną poznać ciekawych ludzi, pełnych pomysłów, którzy zarażą ich do działania
  • Szukają ciekawych osób z inicjatywą, do realizacji własnych projektów
  • Pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zdrowia i dbałości o nie
  • Pragną umocnić się z czasach epidemii i kryzysu 

Zobacz również:

konferencje Edukacja E-biznes Inwestorzy Kobiety Kobiety w biznesie Kobiety w technologii Kobiety w biznesie Kobiety w technologii Ochrona kobiet Szkolenie menedżerskie wydarzenia Rzeszów