To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  XII Eko wyzwania
już niedostępne -

Podczas XII Eko wyzwań będą prezentować wiedzę opartą na analizie sytuacji obecnej, zagrożeniach ale i szansach, zmianach prawnych i wytycznych stawianych Polsce.
Przedstawimy zagadnienia dotyczące wsparcia z ramienia samorządów, rządu i instytucji względem potrzeb zarówno mieszkańców gmin polskich jak i biznesu dla, którego rozwój i inwestycje ekologiczne stają się priorytetem.

Porozmawiamy z ekspertami o wsparciu dla mieszkańców i biznesu na inwestycje ekologiczne, termomodernizację, OZE, gospodarkę wodno-kanalizacyjną, o poprawie sytuacji klimatycznej - czy mamy szansę zapobiec katastrofie klimatycznej i nie panikować.

Poruszymy kwestie problemów o zasięgu globalnym ale i tym dot. Polski w obrębie gospodarczym, przemysłowym (m.in. energetyka), gospodarki wodno-kanalizacyjnej, infrastruktury i budownictwa, rzutujących na bieżący kryzys klimatyczny.

Zweryfikujemy wspólnie z ekspertami działania podjęte przez rząd, samorządy, przedsiębiorców mające na celu radzenie sobie z konsekwencjami kryzysu klimatycznego i zapobieganie dalszym katastrofom klimatycznym.

Efekt Eko wyzwań to wnioski, określone płaszczyzny do współpracy dla największych problemów ekologicznych i sprecyzowane rozwiązania dla tychże wyzwań w odniesieniu do polskich realiów, które muszą być wdrażane w życie od zaraz.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY.

*Uczestnik rejestrujący swój udział w konferencji udostępnia swoje dane osobowe Organizatorowi - Ekopraktyczni.pl w ramach działań związanych z organizacją wydarzenia i współpracy z partnerami wydarzenia. Działania te obejmują przesłanie uczestnikom po wydarzeniu materiałów reklamowych, linków do relacji i materiałow pokonferencyjnych oraz podsumowania konferencji z prezentacją partnerów wydarzenia, a także kontaktakt partnera z uczestnikiami w celu podziekowania za uczestnictwo i zaproszenia do ewentualnej współpracy. Dane nie będa wykorzystywane do celów marketingowych i rozsyłania ofert handlowych. Administratorem danych jest firma Hornet4 Sp. zo.o.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Wrocław