Webinar WARTO POSTAWIĆ NA BIM cz.4

23 Lutego 2021, 16:00 (Wtorek)

MS TEAMS,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Inwestorzy / Deweloperzy
już niedostępne -
  Firmy doradcze / Project Managers
już niedostępne -
  Architekci / Biura projektowe
już niedostępne -
  Generalni Wykonawcy
już niedostępne -
  Administracja Państwowa
już niedostępne -
  Uczelnie
już niedostępne -
  Inne
już niedostępne -

Na kolejnym spotkaniu z cyklu WARTO POSTAWIĆ NA BIM porozmawiamy o BIM & Cyfryzacji w zarządzaniu projektami infrastrukturalnymi.


Wysłuchamy 2 prezentacji:

Piotr Dudek - vice-prezes Stowarzyszenia Techników Polskich (STP) w Wielkiej Brytanii

"BIM na projektach Infrastrukturalnych"

Piotr Seges - Specialist Project Integration (SPI) - Sales Manager Poland & CEE

"Kontrola, integracja i automatyzacja przepływu danych na projektach z wykorzystaniem chmurowej platformy Smartsheet"

Dodatkowo głos zabierze Bogusia Chewińska - Senior Project Manager at PwC, która opowie o Jej zaangażowaniu w prace Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii nad mapą wdrożenia BIM w zamówieniach publicznych oraz nad szablonami dokumentów BIM, z których może korzystać każdy inwestor lub wykonawca.


MS TEAMS, 23.02.2021 16h


Po prezentacjach, jak zawsze, zapraszamy do dyskusji (webinary trwają zazwyczaj w godz. 16-18, 1-a godzina to prezentacje, 2-a to dyskusja).

Serdecznie zapraszamy do zapisów, jak zawsze na EVENEA, do godz. 13.00 w dniu webinaru. PO 13h WSZYSTKIM ZAPISANYM WYSYŁANY JEST LINK DO DOŁĄCZENIA DO SPOTKANIA NA MS TEAMS O GODZ. 16H. (udział w spotkaniu można wziąć przez przeglądarkę internetową, instalacja żadnego programu nie jest wymagana)


Zasady, o przestrzeganie których prosimy Państwa:

1. wchodząc na spotkanie o 16h (prosimy nie wcześniej, gdyż może trwać próba łączy z prelegentami) wszyscy wyłączamy kamerkę i mikrofon (poza osobą prezentującą i moderatorką).

2. chęć zabrania głosu lub zadania pytania (już po prezentacjach) zgłaszamy na czacie - moderatorka odpowiednio przeczyta komentarz / pytanie lub poprosi daną osobę o włączenie się do dyskusji.

3. zachowujemy wysoki poziom kultury dyskusji.

4. zapisując się na webinar, podajemy nazwy firm lub organizacji, które Państwo reprezentują, pomaga nam to lepiej adresować tematykę naszych przyszłych spotkań i zarządzać zaproszeniami.

5. spotkania trwają ok. 2h i są nagrywane, na co osoby zgłaszające się wyrażają automatycznie zgodę.

6. przez dołączenie do webinara uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych.

Zapraszam w imieniu prelegentów i własnym, PM ACADEMY firmy PROJECT MANAGEMENT SP. Z O.O. i partnerów: AEC DESIGN, A1 ARCHITEKCI, PLGBC, POLITECHNIKA WARSZAWA WIL, PORTALE: PRACA W ARCHITEKTURZE I SENSOWNA PRACA DLA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA


Pozdrawiam serdecznie. Wioletta Fabrycka

*Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora - organizacja i zapewnienie uczestnikowi udziału w webinarium, po uzyskaniu zgody uczestnika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i b) RODO, oraz w celu przesyłania wiadomości marketingowych produktów i usług własnych przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) RODO. Administratorem danych jest firma Project Management Sp. z o.o. i A Propos Wioletta Fabrycka.

Kontakt do administratora: Wioletta Fabrycka, +48 604 614 544, wioletta.fabrycka@projectmanagement.org.pl"

Zobacz również:

konferencje