To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Project Management Group
już niedostępne -
  Sensowna Praca dla Inżynierów Budownictwa
już niedostępne -
  PLGBC
już niedostępne -
  Costa Project
już niedostępne -
  Politechnika Warszawska, WIL
już niedostępne -
  Inne organizacje / firmy
już niedostępne -
  Studenci
już niedostępne -

W ramach PM ACADEMY prowadzonej przez Project Management Sp. z o.o., mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny WEBINAR z cyklu Zrównoważona architektura i budownictwo, który odbędzie się we wtorek 19-go maja o godz. 16h, na platformie MC TEAMS.

Zapisy prowadzimy do wtorku 19.05. do godz. 12h. Organizatorom zależy na stworzeniu platformy osób chętnych do pogłębiania wiedzy we wspomnianym obszarze, stąd ważne są dla nas informacje, jakie instytucje, firmy, uczelnie Państwo reprezentujecie.

Wydarzenie dla wszystkich, którym bliska jest idea zrównoważonego budownictwa, w tym architektów, projektantów, deweloperów, inwestorów, studentów, kierowników budowy, inżynierów budownictwa.

Spotkanie potrwa ok. 2h i będzie częściowo nagrywane, na co osoby zgłaszające się wyrażają automatycznie zgodę. Głos w dyskusji, która nastąpi po 3 prezentacjach, można zabrać osobiście lub poprzez wpis na czacie.

Zapraszam serdecznie w imieniu własnym oraz Partnerów: PLGBC, COSTA PROJEKT, BUILDING ENERGY CONSULTING, WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ POLITECHNIKI W-WSKIEJ, SENSOWNA PRACA DLA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA.

Wioletta Fabrycka, HEAD of PM ACADEMY, organizatorka i moderatorka webinariów


*Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora - organizacja i zapewnienie uczestnikowi udziału w webinarium, po uzyskaniu zgody uczestnika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i b) RODO, oraz w celu przesyłania wiadomości marketingowych produktów i usług własnych przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) RODO.

Zobacz również:

szkolenia