To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  SARP
już niedostępne -
  PLGBC
już niedostępne -
  PW WIL
już niedostępne -
  INFOARCHITEKTA.PL
już niedostępne -
  SENSOWNA PRACA DLA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA
już niedostępne -
  PROJECT MANAGEMENT
już niedostępne -
  INNE FIRMY
już niedostępne -
  INNE INSTYTUCJE
już niedostępne -
  STUDENCI
już niedostępne -
  MOIA RP
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Dodaj opis wydarzenia

W ramach PM ACADEMY prowadzonej przez Project Management Sp. z o.o., mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny WEBINAR z cyklu Zrównoważona architektura i budownictwo, który odbędzie się we wtorek 26-go maja o godz. 16h, na platformie MC TEAMS.

Będziemy rozmawiać o PROJEKTOWANIU UNIWERSALNYM I ZAŁOŻENIACH CERTYFIKACJI "OBIEKT BEZ BARIER".

Wydarzenie dla wszystkich, którym bliska jest idea zrównoważonego budownictwa, w tym architektów, projektantów, deweloperów, inwestorów, studentów, kierowników budowy, inżynierów budownictwa. Organizatorom zależy na stworzeniu platformy osób chętnych do pogłębiania wiedzy we wspomnianym obszarze, które będziemy regularnie zapraszać stąd ważne są dla nas informacje, jakie instytucje, firmy, uczelnie Państwo reprezentujecie. Bardzo prosimy o ich podawanie, wtedy będziemy mogli wysyłać Państwu prezentacje lub nagrania z webinarów.

Zapisy prowadzimy do wtorku 26.05. do godz. 12h. LINK DO SPOTKANIA ZOSTANIE ROZESŁANY PO ZAMKNIĘCIU ZGŁOSZEŃ, czyli koło 13h, w dniu wydarzenia.

Spotkanie potrwa ok. 2h i będzie nagrywane, na co osoby zgłaszające się wyrażają automatycznie zgodę. Głos w dyskusji  można zabrać osobiście lub poprzez wpis na czacie.

Zapraszam serdecznie w imieniu własnym oraz Partnerów: FUNDACJA INTEGRACJA, ODDZIAŁ WARSZAWSKI SARP, PLGBC, WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ, INFOARCHITEKTA.PL, SENSOWNA PRACA DLA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA.

Wioletta Fabrycka, HEAD of PM ACADEMY, organizatorka i moderatorka webinariów

*Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora - organizacja i zapewnienie uczestnikowi udziału w webinarium, po uzyskaniu zgody uczestnika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i b) RODO, oraz w celu przesyłania wiadomości marketingowych produktów i usług własnych przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) RODO.

Zobacz również:

szkolenia