Systemy certyfikacji budynków - cz. III - BREEAM

3 Czerwca 2020, 16:00 (środa)

platforma MC TEAMS,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  WSP
już niedostępne -
  ORBIS
już niedostępne -
  DECATHLON
już niedostępne -
  PW WIL
już niedostępne -
  ARCHITEKTURA MURATOR
już niedostępne -
  SENSOWNA PRACA DLA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA
już niedostępne -
  PLGBC
już niedostępne -
  ARCHITEKCI
już niedostępne -
  DEWELOPERZY
już niedostępne -
  STUDENCI
już niedostępne -
  INNE FIRMY
już niedostępne -
  INSTYTUCJE
już niedostępne -
  PROJECT MANAGEMENT
już niedostępne -

W ramach PM ACADEMY firmy Project Management Sp. z o.o., mam przyjemność zaprosić Państwa na kolejny WEBINAR z cyklu Zrównoważona architektura i budownictwo, który odbędzie się w środę 3-go czerwca o godz. 16h, na platformie MC TEAMS.(uwaga! wyjątkowo nie we wtorek, jak dotychczasowe webinary). 

Będziemy rozmawiać o ZAŁOŻENIACH CERTYFIKACJI BREEAM. Zapraszam serdecznie w imieniu własnym, prelegentów oraz partnerów: WSP, ORBIS, DECATHLON,  WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ, ACHITEKTURA MURATOR, SENSOWNA PRACA DLA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA.

Wydarzenie dedykujemy wszystkim, którym bliska jest idea zrównoważonego budownictwa, w tym architektów, projektantów, deweloperów, inwestorów, studentów, kierowników budowy, inżynierów budownictwa. Organizatorom zależy na stworzeniu platformy osób chętnych do pogłębiania wiedzy we wspomnianym obszarze, które będziemy regularnie zapraszać, stąd ważne są dla nas informacje, jakie instytucje, firmy, uczelnie Państwo reprezentujecie. Bardzo prosimy o ich podawanie, wtedy będziemy mogli wysyłać Państwu prezentacje lub nagrania z webinarów.

Zapisy prowadzimy do środy 26.05. do godz. 12h. LINK DO SPOTKANIA ZOSTANIE ROZESŁANY PO ZAMKNIĘCIU ZGŁOSZEŃ, czyli koło 13h w dniu wydarzenia.

Zasady obowiązujące na webinariach:

  1. wchodząc na spotkanie wyłączamy wszyscy kamerkę i mikrofon (poza osobą prezentującą i moderatorką)
  2. chęć zabrania głosu lub zadania pytania (już po prezentacjach) zgłaszamy na czacie (lub przed spotkaniem mailowo na adres: pmacademy@projectmanagement.org.pl), moderatorka odpowiednio przeczyta komentarz / pytanie lub poprosi daną osobę o włączenie się do dyskusji.
  3. zachowujemy wysoki poziom kultury dyskusji.
  4. spotkania trwają ok. 2h i są nagrywane, na co osoby zgłaszające się wyrażają automatycznie zgodę. 

Serdecznie zapraszam. Wioletta Fabrycka, HEAD of PM ACADEMY, organizatorka i moderatorka webinariów

*Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora - organizacja i zapewnienie uczestnikowi udziału w webinarium, po uzyskaniu zgody uczestnika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i b) RODO, oraz w celu przesyłania wiadomości marketingowych produktów i usług własnych przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) RODO.

Dodaj opis wydarzenia

Zobacz również:

szkolenia