Systemy certyfikacji budynków- cz. IV - WELL

9 Czerwca 2020, 16:00 (Wtorek)

MS TEAMS,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  SKANSKA
już niedostępne -
  PW WIL
już niedostępne -
  PLGBC
już niedostępne -
  ARCHITEKTURA MURATOR
już niedostępne -
  SENSOWNA PRACA DLA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA
już niedostępne -
  STUDENCI
już niedostępne -
  DEWELOPERZY
już niedostępne -
  ARCHITEKCI
już niedostępne -
  GENERALNI WYKONAWCY
już niedostępne -
  INSTYTUCJE
już niedostępne -
  INNI
już niedostępne -
  PROJECT MANAGEMENT
już niedostępne -

Szanowni Państwo,

Dziękuję za zainteresowanie kolejnym webinarem PM ACADEMY z cyklu Zrównoważona architektura i budownictwo, który mam przyjemność organizować. 

9 czerwca o 16h zapraszam na spotkanie o certyfikacji WELL z perspektywy dewelopera, który jako jeden w pierwszych w Polsce wdraża ją w swoich obiektach - główną prelekcję wygłosi Pan MICHAŁ MARSZAŁEK Sustainovation Expert w Skanska Commercial Development Europe, Akredytowany Profesjonalista WELL i LEED.

Uzupełnieniem rozważań o dobrostanie użytkowników obiektów budowlanych będzie prezentacja o tzw. Wskaźniku Pro-zdrowotności Mieszkania (będącym przedmiotem Programu ERASMUS + BIMHEALTHY), którą wygłosi Dr Inż. PAWEŁ NOWAK, wykładowca i researcher na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, kierownik studiów podyplomowych "Zarządzanie w budownictwie" akredytowanych przez PSMB, RICS i IPMA.

Zasady obowiązujące na webinariach:

1.wchodząc na spotkanie wyłączamy wszyscy kamerkę i mikrofon (poza osobą prezentującą i moderatorką)

2.chęć zabrania głosu lub zadania pytania (już po prezentacjach) zgłaszamy na czacie - moderatorka odpowiednio przeczyta komentarz / pytanie lub poprosi daną osobę o włączenie się do dyskusji.

3.zachowujemy wysoki poziom kultury dyskusji.

4.zapisując się na webinar, podajemy nazwy firm lub organizacji, które Państwo reprezentują, pomaga nam to lepiej adresować tematykę naszych przyszłych spotkań i zarządzać zaproszeniem..

5.spotkania trwają ok. 2h i są nagrywane, na co osoby zgłaszające się wyrażają automatycznie zgodę.

6. zapisy na Evenea trwają do 9-go czerwca do godz. 13h, potem wszyscy zgłoszeni otrzymują link do podłączenia się do webinara, który rozpoczyna się o godz. 16h. Wiele osób z zapisanych na poprzednie webinary czekało "w poczekalni" na długo przed 16h - pragnę doprecyzować, że wszystkich "wpuszczamy" punktualnie o 16h, gdyż wcześniej często trwa próba łączy z prelegentami.


Zapraszam w imieniu obu prelegentów i własnym, oraz PM ACADEMY firmy PROJECT MANAGEMENT SP. Z O.O. i partnerów: SKANSKA COMMERCIAL DEVELOPMENT EUROPE, WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ, PLGBC, ACHITEKTURA MURATOR, SENSOWNA PRACA DLA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA.

Pozdrawiam serdecznie. Wioletta Fabrycka

*Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora - organizacja i zapewnienie uczestnikowi udziału w webinarium, po uzyskaniu zgody uczestnika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i b) RODO, oraz w celu przesyłania wiadomości marketingowych produktów i usług własnych przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) RODO.


Zobacz również:

szkolenia