Webinar - ryzyka środowiskowe w procesie inwestycyjnym

16 Czerwca 2020, 16:00 (Wtorek)

MS TEAMS,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  PROJECT MANAGEMENT GROUP
już niedostępne -
  DEWELOPERZY
już niedostępne -
  ARCHITEKCI
już niedostępne -
  FIRMY BUDOWLANE
już niedostępne -
  STUDENCI
już niedostępne -
  PRODUCENCI I DOSTAWCY MATERIAŁÓW BUD.
już niedostępne -
  INSTYTUCJE I UCZELNIE
już niedostępne -
  PW WIL
już niedostępne -
  WSP POLSKA
już niedostępne -
  SENSOWNA PRACA DLA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA
już niedostępne -
  ARCHITEKTURA MURATOR
już niedostępne -

PROŚBA O UWAŻNE PRZECZYTANIE INFORMACJI DO KOŃCA  

W ramach PM ACADEMY firmy Project Management Sp. z o.o., mam przyjemność zaprosić Państwa na kolejny WEBINAR z cyklu Zrównoważona architektura i budownictwo, który odbędzie się we wtorek 16-go czerwca o godz. 16h, na platformie MS TEAMS. Będziemy rozmawiać o ryzykach środowiskowych.

Wysłuchamy 2 prezentacji - wprowadzającą przygotowała Pani LIDIA SKĄPSKA, Chief Environmental w WSP POLSKA. Opowie nam o wymogach prawnych, przeciwdziałaniu ryzykom środowiskowym, audytach, decyzjach środowiskowych.Prezentację pogłębiającą wygłosi Pani KAJA SAWICKA, zarządzająca PM PREDEVELOPMENT w PM Group. Mowa będzie o: decyzjach środowiskowych, pozwoleniach "sektorowych" (wytwarzaniu / przetwarzaniu odpadów, emisjach, wodno-prawnych), wpisach do rejestrów, sprawozdawczości.


UWAGA: ZAPISY NA EVENEA TRWAJĄ TYLKO DO GODZ. 13H W DNIU, W KTÓRYM ODBYWA SIĘ WEBINAR.

POTEM (13h-14h) WSZYSTKIM ZAPISANYM WYSYŁANY JEST LINK DO DOŁĄCZENIA DO SPOTKANIA NA MS TEAMS O GODZ. 16H.

PONIEWAŻ PRZED WEBINAREM ZAZWYCZAJ TRWA PRÓBA Z PRELEGENTAMI, PROSIMY NIE DOŁĄCZAĆ ZBYT WCZEŚNIE, GDYŻ WSZYSCY SĄ "WPUSZCZANI" PUNKTUALNIE O 16H.


Zasady obowiązujące W TRAKCIE WEBINARÓW:

1. ponieważ zależy nam na stworzeniu swego rodzaju "społeczności" na tych webinarach, złożonej z przedstawicieli różnych interesariuszy szeroko pojętego sektora budowlanego, prosimy o przedstawianie się (przy zapisie i przy zajmowaniu głosu w trakcie dyskusji), tj. podawanie imienia i nazwiska oraz firmy / instytucji / organizacji, którą Państwo reprezentujecie.

2. wchodząc na spotkanie, wszyscy wyłączamy kamerkę i mikrofon (poza osobą prezentującą i moderatorką)

3.chęć zabrania głosu lub zadania pytania (już po prezentacjach) zgłaszamy na czacie (lub przed spotkaniem mailowo na adres: pmacademy@projectmanagement.org.pl), moderatorka odpowiednio przeczyta komentarz / pytanie lub poprosi daną osobę o włączenie się do dyskusji

4.zachowujemy wysoki poziom kultury dyskusji

5.spotkania trwają ok. 2h i są nagrywane, na co osoby zgłaszające się wyrażają automatycznie zgodę.


Serdecznie zapraszam w imieniu własnym, Prelegentek oraz partnerów: WSP, PM GROUP i PM PREDEVELOPMENT, WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ, PLGBC, MIESIĘCZNIK ACHITEKTURA MURATOR, PORTAL SENSOWNA PRACA DLA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA.

Wioletta Fabrycka, PM ACADEMY, organizatorka i moderatorka webinarów

*Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora - organizacja i zapewnienie uczestnikowi udziału w webinarium, po uzyskaniu zgody uczestnika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i b) RODO, oraz w celu przesyłania wiadomości marketingowych produktów i usług własnych przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) RODO.

Zobacz również:

szkolenia