ZRÓWNOWAŻONA GOSPODARKA WODAMI OPADOWYMI

30 Czerwca 2020, 16:00 (Wtorek)

MS TEAMS,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  ARCHITEKCI
już niedostępne -
  DEWELOPERZY
już niedostępne -
  PW WIL
już niedostępne -
  INSTYTUCJE / ORGANIZACJE
już niedostępne -
  SENSOWNA PRACA DLA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA
już niedostępne -
  PLGBC
już niedostępne -
  STOWARZYSZENIE ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU
już niedostępne -
  COSTA PROJECT
już niedostępne -
  PROJECT MANAGEMENT GROUP
już niedostępne -
  ARCHITEKTURA MURATOR
już niedostępne -
  EURO STYL
już niedostępne -
  PRODUCENCI / DOSTAWCY MATERIAŁÓW BUD.
już niedostępne -
  STUDENCI
już niedostępne -

W ramach PM ACADEMY firmy Project Management Sp. z o.o., mam przyjemność zaprosić Państwa na kolejny WEBINAR z cyklu Zrównoważona architektura i budownictwo, który odbędzie się we wtorek 30-go czerwca o godz. 16h, na platformie MS TEAMS. Będziemy rozmawiać o ZRÓWNOWAŻONEJ GOSPODARCE WODAMI OPADOWYMI.

Wysłuchamy 3 prezentacji:

1.wprowadzającą, o konieczności retencji wody w Polsce oraz wytycznych z perspektywy Miasta/Urzędu przygotował Pan dr inż. Wojciech Szpakowski Dyrektor ds. Technicznych w spółce Gdańskie Wody, Adiunkt Katedry Hydrotechniki Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska, Politechniki Gdańskiej, autor lub współautor ok. 60 publikacji naukowych oraz dydaktycznych z zakresu hydrauliki, hydrologii, hydrogeologii i zagospodarowania wód opadowych.

2.Prezentację pogłębiającą, o sposobach zrównoważonego zagospodarowania wód opadowych w praktyce projektowej i realizacyjnej, w tym na przykładzie rozwiązań wdrożonych przez spółkę EURO STYL w jej projektach deweloperskich, wygłosi Pani dr inż. architekt krajobrazu, Joanna RAYSS, ekspert w zakresie wdrażania elementów Zielonej Infrastruktury Miasta oraz Systemów Powierzchniowej Retencji Miejskiej jako narzędzi w adaptacji do zmian klimatu, prowadząca autorską pracownię projektową Zieleniarium, współwłaścicielka Rayss Group, członkini Zarządu Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu (sak.org.pl).

3.W ostatniej prezentacji temat efektywnej gospodarki wodami opadowymi w certyfikacji zielonych budynków podniesie Pani inż. Katarzyna Czyżewska, specjalista zrównoważonego budownictwa, współautorka wielu artykułów branżowych, asesor LEED, szef Działu Zrównoważonego Budownictwa w Costa Project.

Jak zawsze na koniec nastąpi dyskusja, a dodatkowo przewidzieliśmy QUIZ z nagrodami od Costa Project - poprzednim razem do wygrania była bardzo zacna pozycja książkowa!


ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

UWAGA: ZAPISY NA EVENEA TRWAJĄ TYLKO DO GODZ. 13H W DNIU, W KTÓRYM ODBYWA SIĘ WEBINAR.

POTEM WSZYSTKIM ZAPISANYM WYSYŁANY JEST LINK DO DOŁĄCZENIA DO SPOTKANIA NA MS TEAMS O GODZ. 16H.

PONIEWAŻ PRZED WEBINAREM ZAZWYCZAJ TRWA PRÓBA Z PRELEGENTAMI, PROSIMY NIE DOŁĄCZAĆ ZBYT WCZEŚNIE, GDYŻ WSZYSCY SĄ "WPUSZCZANI" PUNKTUALNIE O 16H.

Zasady obowiązujące W TRAKCIE WEBINARÓW:

1.wchodząc na spotkanie, wszyscy wyłączamy kamerkę i mikrofon (poza osobą prezentującą i moderatorką)

2.chęć zabrania głosu lub zadania pytania (już po prezentacjach) zgłaszamy na czacie (lub przed spotkaniem mailowo na adres: pmacademy@projectmanagement.org.pl), moderatorka odpowiednio przeczyta komentarz / pytanie lub poprosi daną osobę o włączenie się do dyskusji

3.zachowujemy wysoki poziom kultury dyskusji

4.spotkania trwają ok. 2h i są nagrywane, na co osoby zgłaszające się wyrażają automatycznie zgodę.

Serdecznie zapraszam w imieniu własnym, Prelegentów oraz partnerów: GDAŃSKIE WODY, ZIELENIARIUM i RAYSS GROUP, COSTA PROJECT, STOWARZYSZENIE ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU, PLGBC, WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ, MIESIĘCZNIK ACHITEKTURA MURATOR, PORTAL SENSOWNA PRACA DLA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA.

Wioletta Fabrycka, PM ACADEMY, organizatorka i moderatorka webinarów

*Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora - organizacja i zapewnienie uczestnikowi udziału w webinarium, po uzyskaniu zgody uczestnika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i b) RODO, oraz w celu przesyłania wiadomości marketingowych produktów i usług własnych przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) RODO.

Zobacz również:

szkolenia