Jak zbudować strukturę wystąpienia?

30 Marca 2021, 10:00-12:00 (Wtorek)

Aplikacja Zoom,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rejestracja na wydarzenie: JAK ZBUDOWAĆ STRUKTURĘ WYSTĄPIENIA​
30 Marca 2021, 09:00 150,00 zł

JAK ZBUDOWAĆ STRUKTURĘ WYSTĄPIENIA? 

od czego zacząć, jak skończyć i co pomiędzy...

👉 30 marca, GODZ. 10:00 - 12:00 | Aplikacja Zoom


🎤 Kiedyś jeden z dość znanych polski polityków powiedział następujące zdanie "Nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz..." 

Czy to rzeczywiście prawda? Opierając się o najnowszą wiedzę dotyczącą, tego jak pracuje nasz mózg wiemy doskonale, że nie tylko koniec jest ważny. Początek też powinien być "z grubej rury" a środek tak zbudowany aby nasi słuchacze zapamiętali to, co dla nich i dla nas ważne.

Weź udział w webinarze. Obalmy wspólnie przekonanie, że to wrodzone kompetencje, TO NAPRAWDĘ DA SIĘ WYĆWICZYĆ, stosując świadomie pewne narzędzia i techniki.


🎯 Program

  • Jak zaplanować i zbudować swoje wystąpienie biorąc pod uwagę czas, publiczność i CEL
  • Mocne początki - jak je stworzyć
  • Reguła 3 i konstruowanie wypowiedzi z jej zastosowaniem
  • Tweety w prezentacji
  • Jak zbudować tytuł wystąpienia
  • Budowanie logicznej argumentacji, schemat Arystotelesa
  • Zakończ tak aby cię zapamiętali, metoda pętli.


💡 Dla kogo jest webinarium?

Zapraszamy na webinar wszystkich, którzy w swojej pracy występują przed innymi, zarówno w realu jak i online. 

Tych, którzy chcą podnieść zaangażowanie zespołu, zrobić świetną prezentację produktu, procesu czy też przekazać wyniki kwartalne tak, żeby było to interesujące.


🎓 Prowadzący


Anna Malagowska

Trener, coach i psycholog. Ekspert w zakresie wystąpień publicznych i umiejętności menedżerskich. Ma za sobą bardzo bogate doświadczenie zawodowe - począwszy od pracy dydaktycznej na uczelni, poprzez pracę terapeuty, aż po pracę trenerską. Od ponad 20 lat zajmuje się rozwojem ludzi dorosłych, prowadząc coachingi, mentoringi, treningi i szkolenia. W portfolio jej Klientów można znaleźć ponad 200 organizacji.Jest wykładowcą akademickim, współpracowała z Akademią Leona Koźmińskiego, gdzie prowadziła zajęcia z obszaru wystąpień publicznych, z Uniwersytetem Medycznym i Uniwersytetem Łódzkim oraz Politechniką Łódzką. Obecnie prowadzi zajęcia z coachingu i współpracy z Klientem na warszawskiej SGH. Bardzo ceni sobie relacje z ludźmi, dzielenie się doświadczeniem i wspólne szukanie praktycznych rozwiązań. W podejściu do pracy z organizacjami, przyjęła zasadę partnerstwa opartego o swobodę wypowiedzi, zgodę na to, że ludzie mogą na różne sposoby widzieć tą samą rzecz. Ceni sobie empatię, swobodną atmosferę i wzajemne słuchanie się. Uczestnicy szkoleń, często podkreślają w jej sposobie pracy olbrzymią zdolność do budowania relacji. Obecnie pisze książkę, w której rozmawia z wybitnymi postaciami polskiego biznesu o tym, jak zarządzać w sposób ludzki, "turkusowy", aby odnosić wysokie wyniki finansowe. Doświadczenia z tych rozmów prezentuje na spotkaniach i szkoleniach z kadrą kierowniczą Fascynuje ją nowoczesne podejście do motywowania, szczególnie założenia Daniela Pinka budowanie motywacji 4.0.

  • Działa w oparciu o metody prezentacyjne takie jak: storytelling, storyboarding, modele perswazyjne
  • Posiada certyfikat Master Practitioner in the Art of NLP a także tytuł Coach ICC I Team Coach ICC.


❓ FAQ

Skąd pobrać fakturę?

Wygenerowana przez system Evenea faktura jest dostępna do pobrania z linku dołączonego do wiadomość e-mail potwierdzającej Twój udział w wydarzeniu.

Pobierz ją klikając w zielony przycisk pod sekcją "Twoje bilety" w wiadomości e-mail od Evenea.

Kiedy otrzymam link do wydarzenia?

Link do udziału w webinarze w aplikacji Zoom otrzymasz przed wydarzeniem w oddzielnej wiadomości organizacyjnej od daniel.bury@aktren.pl.

Zazwyczaj 1-2 dni wcześniej.

Czy muszę posiadać aplikację Zoom?

Dołączyć do webinaru można korzystając z pobranej aplikacji(https://zoom.us/download) ZALECANE lub przez przeglądarkę internetową (klikając join from browser).

Kiedy otrzymam bonusowe materiały?

Bonusowe materiały przekazujemy w ciągu kilku dni po wydarzeniu.


📞  Masz inne pytania? Zadzwoń 791 633 606


Szkolenie organizowany jest przez firmę szkoleniową Aktren.

Jesteśmy firmą szkoleniową specjalizującą się temacie: wystąpienia publiczne i autoprezentacja. Prowadzimy szkolenia zamknięte, otwarte oraz sesje indywidualne. Kompleksowo wspieramy w przygotowaniu i wygłoszeniu każdego rodzaju wystąpienia: menedżerskiego, handlowego, konferencyjnego. Dzięki nam: zredukujesz stres przed wystąpieniem i poczujesz się pewnie, przykujesz uwagę i utrzymasz zainteresowanie słuchaczy, z sukcesem przekonasz ich do (kupna) Twojego rozwiązania . Stworzymy dla Ciebie nowoczesne i perswazyjne slajdy na potrzeby Twojego wystąpienia. Z nami świetnie poradzisz sobie z trudnymi pyt. i syt. w trakcie wystąpienia. Wyróżnisz się i będziesz na długo zapamiętany. Zadzwoń, porozmawiajmy i sprawdźmy jak możemy Ci pomóc.


Opinie o szkoleniach Aktren

Jesteśmy dumni, że uczestnicy naszych szkoleń i webinariów wychodzą z nich zadowoleni.

Ich opinie i rekomendacje znajdą Państwo w serwisie Google oraz Facebook.


Zobacz również:

szkolenia Autoprezentacja HR Prezentacje biznesowe Wystąpienia publiczne Zarządzanie