To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilety
już niedostępne -

📣📣📣


Zapraszamy na OSTATNIE w tym roku spotkanie sieciujące organizowane wspólnie z Urzędem m. st. Warszawy, Dzielnica Wawer


To będzie wyjątkowe spotkanie, ponieważ czeka na Was podsumowanie wszystkich zjazdów oraz wyjątkowe prelekcje z specjalnymi gośćmi. Tym razem tematem przewodnim spotkania są Firmy Rodzinne, startupy i kobiety przedsiębiorcze.


Termin:🕑 NIEDZIELA 19.11.2023, godz. 15:00 - 19:00

Miejsce:🏠 Strefa Przedsiębiorczości, ul. Żegańska 1a, Sala Widowiskowa


Serdecznie zapraszamy na finał, który odbędzie się w Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet. To świetna okazja do rozwijania relacji biznesowych, poznania lokalnej społeczności, jak i innej formy spędzenia czasu dla waszych pociech — przewidziany jest też kącik zabaw z Animatorką dla dzieci, tak aby dorośli mogli swobodnie skupić się na udziale w spotkaniu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • Inspirujące Panele Dyskusyjne: Poznasz historię i wyzwania kobiet-bizneswoman z Wawra, które podzielą się swoimi doświadczeniami i wyzwaniami związanymi z prowadzeniem firmy.
 • Rodzinne i Wawerskie Firmy: Dowiesz się, jak rozwijać biznes lokalnie, zaczynając od pomysłów na produkt po krajowy sukces, od przedstawicieli rodzinnych i wawerskich firm.
 • Innowacyjne Startupy: Zobaczysz, jakie innowacyjne rozwiązania przygotowali uczestnicy Wawer Startup School, programu dla uczniów szkół ponadpodstawowych, który uczy praktycznych zasad przedsiębiorczości.
 • Networking i Spotkania Biznesowe: To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i podzielenia się swoimi pomysłami z lokalną społecznością przedsiębiorców.
 • Kącik dla dzieci i Animacje dla najmłodszych

Spotkanie poprowadzi Maciek Rock - polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny, model, lektor, dziennikarz i prezenter radiowy i telewizyjny.

AGENDA:

14:45 - 15:00 - Rejestacja

15:00 - 15:15 - Podsumowanie Integrator Wawerski 2023

15:15 - 15:35 - Witold Antosiewicz - "Skuteczne sieciowanie"

15:35 - 16:15 - Panel "Biznes w kobiecych rękach"

 • Maja Kleszczewska - Prezes Toyota Radość
 • Ewa Jaskólska - Założycielka Kinokawiarni Falenica
 • Katarzyna Kolanowska - CEO Karmink.org co-founderka 
 • Małgorzata Wyszyńska - CEO - Fizjoteriapia seneca 

16:15 - 16:40 - Przerwa i poczęstunek

16:40 - 17:00 - Podsumowanie Wawer Startup School

17:00 - 17:40 - Panel: "Rodzinne Biznesy na Wawrze: Firmy i Ich Wpływ na Lokalną Społeczność"

 • Janusza Kowalczyk - CEO firmy KOWALCZYK MATERIAŁY BUDOWLANE
 • Wiesława Migut - CEO Klub Sosnowy 
 • Paulinę Kozak Mazur - Cukiernia Kozak

17: 40 - 19:00 - networking


Spotkanie jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja


🚩Kto może wziąć udział w spotkaniu ❓


Przedsiębiorcy i osoby zastanawiające się nad własnym biznesem z Warszawy, a szczególnie z Wawra, Falenicy, Wesołej lub okolic, organizacje i instytucji okołobiznesowe.


🚩 Jaki jest cel spotkań ❓


👊NETWORKING, czyli wymiana kontaktów i nawiązywanie relacji biznesowych,

👊 WYMIANA SPECJALISTYCZNEJ WIEDZY, którą posiadają uczestnicy i prelegenci naszych spotkań.


Nasi Goście:

Witold Antosiewicz- ekspert w zakresie tworzenia relacji biznesowych, szkoleniowiec i mentor dla przedsiębiorców. Specjalizuje się w szkoleniach z budowania marki osobistej, tworzenia sprzedających profili zoptymalizowanych pod kątem odbiorcy i organizowania aktywnych społeczności na LinkedIn.

Dwukrotnie zdobył tytuł Najlepszego Networkera w Polsce nadawanej przez największą organizację networkingową na świecie. Uczy i wspiera aktywnych przedsiębiorców w strategicznym budowaniu trwałych sieci wartościowych kontaktów, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi networkingu i digital networkingu.

Jest współautorem książki "Praktyczny poradnik networkingu" oraz kursu wideo "ABC networkingu".


Katarzyna Kolanowska - co-founderka KARMNIK.ORG - platformy e-commerce, która od trzech lat dostarcza do Warszawy smaczne, naturalne i zdrowe jedzenie - sprawdzone wyroby pochodzące od rolników i rzemieślniczych producentów z Mazowsza. 2 tygodnie temu Karmnik otworzył swój pierwszy stacjonarny sklep w praskim Koneserze. Współwłaścicielka Wydawnictwa Nautica z ofertą książek żeglarskich i marynistycznych. Fundatorką Fundacji Węgrów-Miasto-Wieś, z ramienia której nadzoruje i współprowadzi Spółdzielnię Socjalną "Czarny Bez".

Janusz Kowalczyk - CEO firmy KOWALCZYK MATERIAŁY BUDOWLANE, która istnieje na rynku budowlanym od 1989 roku. Specjalizuje się w profesjonalnej sprzedaży i dostawie materiałów budowlanych, zapewniając fachowe doradztwo. Posiada dwa oddziały na terenie Warszawy i okolic. Dotychczasowe długoletnie doświadczenie oraz obserwacje sektora budowlanego, pozwalają im świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Stale rozwijają się i podążają za nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, oferując materiały budowlane najwyższej jakości.

Wiesław Migut - CEO Klub Sosnowy W. Migut jest twórcą i szefem rady nadzorczej Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Businessman Institute w Warszawie, prowadzącego hotel i restaurację Klub Sosnowy. Był organizatorem kilkuset szkoleń i konferencji, głównie z zakresu informatyki, telekomunikacji, nowych technologii, inwestowania w innowacje. W . Migut wielokrotnie pełnił też funkcję członka rad nadzorczych, m.in. Ster Projekt SA - obecnie część Asseco Poland SA, IDG Poland SA , BIZBI SA. Współpracował też jako doradca z zarządami: Dom Handlowy Nauki, ComputerLand, Acer, Orange, IBM Polska, Microsoft Polska, 3 Com, Huawei, MaxData Polska, Michelin Polska, Fundacja Pro Arte et Historia; funduszami: Enterprise Investors, Giza Polish Ventures, Credit Suisse First Boston. Od listopada 2013 r. do chwili obecnej W. Migut jest prezesem zarządu Normig Sp. z o. o., spółki inwestycyjnej w zakresie nieruchomości.

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Warszawa