To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  18-stka UE
już niedostępne -

Czy jakiekolwiek zmiany we współczesnym świecie są możliwe bez udziału osób młodych? My wiemy, że NIE! W tym roku świętujemy 18 lat członkostwa w Unii Europejskiej i jesteśmy przekonani, że siłą napędową różnych projektów, również na arenie międzynarodowej, jest młodzież. Wychodząc naprzeciw Waszej aktywności i chęci do działania, serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się 28 maja na Karczówce. Podczas eventu spotkacie się z Maciejem Zakrockim, znanym dziennikarzem, reżyserem i scenarzystą, który zna Europę jak mało kto. Przez wiele lat relacjonował pracę struktur europejskich jako korespondent TVP i chętnie odpowie na pytania o naszą europejską dojrzałość. Następnie będziecie mieć mogli poznać Joannę Warechę, dziennikarkę, aktywistkę, dokumentalistkę i reżyserkę filmów dokumentalnych, która poprowadzi specjalną edycję  Warsztatownii. Przed Wami olbrzymia dawka energii, inspiracji i zabawy - zachęcamy do zapisów! Liczba miejsc ograniczona!

Godz.10.00

Rozmowa z Maciejem Zakrockim - spotkanie otwarte dla wszystkich.
Świętowanie jubileuszu 18 lat obecności Polski w UE do dobry moment, żeby postawić sobie pytania o naszą europejską "dojrzałość" - na ile potrafimy wykorzystywać szanse związane z integracją i wspólnie stawiać czoło problemom. Naszemu gościowi, który przeprowadził setki wywiadów z najważniejszymi politykami europejskimi zadamy pytania o to jak ocenia obecną kondycję UE, pozycję Polski, a także o kulisy najważniejszych momentów, które zdecydowały o obecnym kształcie Europy

Przerwa obiadowa dla uczestników Warsztatów " Młodzi Potrzebujemy Was jak tlenu"

Godz.13.00

Warsztat "Młodzi! Potrzebujemy Was jak tlenu" - Joanna Warecha 
W trakcie trwania warsztatu młodzi ludzie dowiedzą się czym jest mocna strona, ale też ...jak ograniczenia przekuć w sukces. W każdym człowieku drzemie talent, umiejętność, które mogą zmienić życie każdego z nas, ale ważne jest to, że mogą zmienić nie tylko najbliższe otoczenie, ale całe regiony. Jak osiągnąć wymarzony cel? Jak zmienić świat na lepszy, sprawiedliwszy i bezpieczniejszy? Czy bez młodego pokolenia jest/będzie to możliwe? W czasie warsztatu nie zabraknie dobrej zabawy, ciekawych ćwiczeń, wiedzy i energii, której wszyscy potrzebujemy.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kielce