To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty Twórczego Pisania vol.1 26.11.2020 18:30

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Warsztaty Trórczego Pisania vol. 2 3.12.2020 18:30

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

🌗 Czy zdarza Ci się tak myśleć o swoim życiu?

🌗 A może czujesz się niezrozumiana_y? 

🌗 Albo po prostu masz wszystkiego dość?


Jeśli odpowiedziałaś_eś chociaż raz TAK to znaczy, że te zajęcia są dla Ciebie. Przyjdź - bo co Ci szkodzi? - na warsztaty i podziel się z innymi swoimi emocjami i przemyśleniami.
Podczas warsztatów online: - kreatywnie spędzisz czas- wspólnie z innymi stworzysz historię do dramatu- poznasz inne osoby o podobnych doświadczeniach! 

🖋️ Warsztaty będą bazować na rozmowach oraz zadaniach z twórczego pisania. Rezultatem zajęć będzie stworzenie wspólnej historii, opartej na emocjach i doświadczeniach uczestniczek i uczestników grupy.


🌍 Kiedy świat wydaje się być w zasięgu twojej ręki i dociera do Ciebie wiele niepokojących informacji a tym samym jesteś ograniczona/y do granic swojego domu rodzą się różne sprzeczne uczucia. Trudne emocje mają to do siebie, że lubią się czasem zastać. Zamiast godzinami o nich rozmyslać pomyśleliśmy że fajnie będzie spojrzeć na nie z nowej perspektywy. Wspólnie, bo tam gdzie więcej osób czujących się podobnie, tam więcej wsparcia. Pakujcie walizki i wsiadajcie z nami na pokład STERowca! 


Stowarzyszenie na Drodze Ekspresji serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach w ramach projektu "STERowiec" Sopockiego Klubu Ster 

Zobacz również:

kultura i sztuka