Moja kreatywna MOC na Festiwalu FRIS

27 Listopada 2020, 11:00-13:30 (Piątek)

ZOOM,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Festiwal FRIS: Moja kreatywna MOC
już niedostępne 50,00 zł -

Jesteśmy różni, jedni z nas potrafią skakać bez przygotowania, montują spadochron w locie, ciesząc się na nadchodzącą podróż i wiatr we włosach. Drudzy wahają się długo, dreptają po brzegu urwiska, bez końca poprawiając sznurówki… Jeszcze inni z nas, nie decydują się na skok z obawy czy aby na pewno dobrze wylądują.

Każdy z nas potrafi być kreatywny i nauczyć się kreatywności. Potrzebujemy po prostu różnych rzeczy. Niektórzy z nas potrzebują otwartych przestrzeni ducha i umysłu, niektórzy schematów i sprawdzonych ścieżek. Wymyślanie, kreowanie, przedstawianie swoich pomysłów bywa czasem jak skok w nieznane. Gdy skok jest z wysoka, potrzebny Ci będzie spadochron. Jakiego koloru okaże się być Twój spadochron? Zielony, czerwony, żółty czy niebieski?

Zapraszam na warsztat będący częścią "Festiwalu FRIS® online" - akcji, w ramach której 26 i 27 listopada 2020 r. są organizowane warsztaty FRIS® online przez trenerów z całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

Dla kogo:

  • Dla tych co jeszcze nie znają narzędzia FRIS Style Myślenia
  • Dla tych, którzy nie wiedzą jak wdrażać swoje pomysły w życie
  • Dla tych, co myślą, że nie są kreatywni
  • Dla tych, co sądzą, że nikt nie rozumie ich pomysłów i świat nie jest na nich gotowy :)

Korzyści:

1. Dowiesz się:

  • w jaki sposób komunikować swoje pomysły, żeby nie pozostały jedynie marzeniami w szufladzie
  • jak dodać sobie odwagi, gdy boisz się popełnić błąd
  • jakie Twoje mocne strony wspierają Cię w byciu kreatywnym
  • czego potrzebujesz do bycia kreatywnym

2. Poznasz nowoczesne narzędzie psychometryczne
3. Weźmiesz udział w konkursie w którym masz szansę na zdobycie swojego badania FRIS :)

O prowadzacej:

Ewa Rutkowska

Z FRISem pracuję niemal od początku jego pojawienia się na rynku. Sprawdziłam jego skuteczność na sobie, sprawdziłam jak działa w rozwoju osobistym, rozwoju indywidualnym menedżerskim, w polepszaniu pracy zespołowej, w rekrutacji, w tworzeniu standardów komunikacji w zespołach i firmach. Sprawdziłam także, jak działa w parach :)

Z wykształcenia jestem ekonomistką, w duszy psycholożką i entuzjastką rozwoju osobistego. Ukończyłam Szkołę Trenerów Grupy TROP, posiadam certyfikat coacha EMCC, jestem moderatorem metody Design Thinking oraz facylitatorem Creative Skills for Innovation Lab w Projektantach Innowacji (PFR i Google).

Lubię doszukiwać się połączeń pomiędzy trójkami: siła, radość, empatia. Myśli, uczucia, działanie. Dyscyplina, decyzja, wolność. Wrażliwość, odwaga, wstyd.

Moje podejście do pracy bazuje na świadomym korzystaniu z mocnym stron. Jestem dobrym słuchaczem i potrafię zadawać dobre pytania. Jestem życzliwa i empatyczna. 


Zobacz również:

szkolenia