"Chcesz iść szybko? Idź sam. Chcesz iść daleko? Weź towarzysza!" - Festiwal FRIS®

27 Listopada 2020, 12:30-15:00 (Piątek)

link do wydarzenia prześlę 24 godz. przed rozpoczęciem wydarzenia,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet na warsztat "Chcesz iść szybko? Idź sam. Chcesz iść daleko? Weź towarzysza" - Festiwal FRIS
już niedostępne 50,00 zł -

Warsztat dla przedsiębiorców, którzy już zarządzają kilku- lub kilkunastoosobowymi zespołami i rozwijają swoją firmę z sukcesem. Udział w warsztacie pomoże im odkryć jakiego zespołu potrzebują, aby "naprawdę daleko zajść" w rozwoju swojej firmy. 

W ramach warsztatu - biorąc udział w zadaniach, aktywnościach i interakcjach z innymi Uczestnikami warsztatu poznasz model czterech perspektyw poznawczych - czterech sposobów patrzenia na rzeczywistość. Odkryjesz który z nich jest najbliższy Tobie i wtedy wykreślimy profile członków zespołu, jakich potrzebujesz, aby naprawdę rozwinąć swoją firmę. 

Poznany model czterech perspektyw pomoże Ci: 

  • prowadzić efektywną komunikację w zespole 
  • przydzielać zadania członkom zespołu tak, aby realizowali je z przyjemnością i z zaangażowaniem
  • optymalnie dobierać osoby do zespołów 
  • budować motywujące środowisko pracy

Skąd wiem, ze warto poznać ten model? Mówią mi o tym moi klienci - przedsiębiorcy, menedżerowie autonomicznych zespołów. Ponadto - zanim zostałam trenerem budowałam i potem kierowałam niedużym zespołem handlowo-wdrożeniowym - zespołem złożonym z wielu specjalistów o różnorodnych osobowościach. Mi wtedy pomogła znajomość psychologii, którą wyniosłam ze studiów. Ale Ty nie musisz studiować psychologii - są proste i skuteczne modele, których nauczysz się szybko a ich stosowanie da Ci wiele radości i podniesie jakość współpracy w Twoim zespole. 

Ten warsztat jest częścią "Festiwalu FRIS® online" - akcji, w ramach której 27 i 28 listopada 2020 r. są organizowane warsztaty FRIS® online przez trenerów z całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

Zainteresowany? Zainteresowana? Kupuj bilet i rezerwuj termin! 

Co ważne - w czasie warsztatu przewiduję konkurs z nagrodami. Dwie osoby zdobędą token do pełnego badania FRIS i omówię z nimi wyniki w czasie indywidualnej sesji. 

Drugie ważne - cały dochód z wydarzenia przeznaczę na wsparcie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji? Rzuć okiem na bio poniżej, pisz lub dzwoń. 


Z wykształcenia - psycholog, z przygotowania - menedżer, z zawodu - trener. Od 2008 roku zajmuję się rozwojem kompetencji pracowników w różnych organizacjach. Specjalizuję się w szkoleniach:

  • Szkolenia menedżerskie (komunikacja menedżerska, zarządzanie i budowanie zespołu, motywacja, zarządzanie zmianą)
  • Wystąpienia publiczne (tworzenie mów przydatnych w codziennym życiu firmy, praktyczna perswazja w wystąpieniach)

Doświadczenie zawodowe budowałam w działach zarządzania zasobami ludzkimi oraz w działach sprzedaży firm informatycznych. Kierowałam zespołami, prowadziłam projekty sprzedażowe i HR.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowe studia specjalizacyjne "Zarządzanie projektami". Jestem absolwentką Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu Kontrakt OSH oraz Certyfikowanym Trenerem FRIS® (www.fris.pl). Dodatkowo - aby poszerzać znajomość narzędzi pomocnych w rozwoju zespołów - aktualnie uczestniczę w procesie certyfikacji metody coachingu zespołowego Action Learning.

Od 2011 roku uczestniczę w programie rozwojowym Toastmaters International - dzięki czemu stale rozwijam praktyczną znajomość technik związanych z wystąpieniami publicznymi oraz przywództwem.

Więcej o mnie: 

  • mariolasiorek.com
  • https://www.facebook.com/search/top?q=www.mariolasiorek.com


Zobacz również:

szkolenia