To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet 1 osobowy na warsztaty z Katarzyną Stelmarczyk
już niedostępne -

Na pewno macie w szafie stare t-shirty, których już nie nosicie. Pod żadnym pozorem nie wyrzucajcie ich do śmieci. Przynieście je ze sobą na warsztaty rodzinne, które odbędą się 27 listopada 2021 r., o godz. 10:00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Adventure w Ustce, przy ul. Darłowskiej 3b. 

Ten warsztat pokaże wam, jak przydatne okazuje się kolekcjonowanie bezużytecznych z pozoru ubrań. Przekonacie się, jaki potencjał ma w sobie tkanina t-shirtowa. Podczas krótkiego warsztatu stworzycie autorski dywan, bawiąc się formą i materią.
Zajęcia są skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz ich rodziców. Grupa rodziców z dziećmi do 10-20 osób w jednej grupie.
Wstęp wolny

Warsztaty poprowadzi nauczycielka plastyki i techniki Katarzyna Stelmarczyk. Kasia uwielbia tworzyć rzeczy nieoczywiste, uważa, że żyjemy w nadmiarze rzeczy i nie powinniśmy produkować nowych przedmiotów tylko przerabiać już istniejące. Uwielbia tworzyć wspólnie z dziećmi, obserwować, jak podejmują wyzwania i pokonują własne ograniczenia.

Sponsorami projektu są firma Milarex Sp. z o.o. i Fundacja Kaszubskie Słoneczniki.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Ustka