To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny

dostępnych: 15

już niedostępne 849,00 zł -

Problemy w zarządzaniu sprzedażą - bardzo często, swój początek mają w źle poprowadzonej rekrutacji zespołu handlowego. Sztuka kreowania relacji biznesowych z Klientem wymaga bowiem określonych predyspozycji i kompetencji psychospołecznych - a działy HR w wielu firmach zdają się proces rekrutacji budować głównie w oparciu o profilowanie kandydatów pod kątem ich doświadczenia stricte zawodowego. To zaś, niestety, nie zawsze przynosi dobry skutek.

Tymczasem w dzisiejszych czasach sprzedają głównie emocje - a więc tylko kandydat, który będzie potrafił je wywoływać i prowadzić z Klientem emocjonalną narrację - odniesie sukces w sprzedaży.

Chcemy wesprzeć działania HR, tak by zyskały one nową wartość kompetencyjną i efektywną jakość. Dlatego przygotowaliśmy warsztat, który w praktyczny sposób uczy tego - w jaki sposób budować sukces w sprzedaży - realizując dobrze jej fundament: skuteczną rekrutację osób do zespołu handlowego.

W czasie szkolenia zaprezentowane zostaną case study kilku procesów rekrutacyjnych zrealizowanych w światowych korporacjach - doskonale ilustrujące sposób profesjonalnego doboru kadr działów sprzedaży.

Uczestnicy szkolenia otrzymają wiedzę oraz narzędzia pozwalające im realizować efektywne procesy doboru kadry handlowej w swojej firmie lub na rzecz swojego Klienta.

Dowiedzą się również jak unikać błędów w rekrutacji - skutkujących złą, szkodliwą dla interesów firmy, nieprofesjonalną sprzedażą.

W czasie warsztatu zostanie także zrealizowana sesja indywidualnych konsultacji z prowadzącym go ekspertem - tak by każdy uczestnik w maksymalnym stopniu odniósł korzyść z udziału w szkoleniu.

 Program kursu

 • sprzedaż w XXI wieku - czym jest i jaka jest?
 • współpraca z managerem sprzedaży - formatowanie i profilowanie cech, zadań oraz przestrzeni aktywności zawodowej dla poszukiwanego kandydata do pracy
 • jakie cechy powinien mieć współczesny, profesjonalny sprzedawca?
 • jak tworzyć ofertę / anons i gdzie ją opublikować?
 • w jaki sposób i gdzie szukać dobrych sprzedawców? - sposoby docierania do wartościowych kandydatów
 • co w rekrutacyjnej praktyce oznacza kreowanie relacji z kandydatami na sprzedawców i dlaczego to takie ważne dla interesu firmy i jej celów sprzedażowych? (aspekty employer branding)
 • psychologia relacji - behawioralne metody oceny kandydata
 • magia kłamstwa w cv oraz podczas spotkania rekrutacyjnego. Odpowiedź na fundamentalnie ważne pytanie: czy kandydat kłamie - w jaki sposób i na jaki temat?
 • rozmowa kwalifikacyjna - początkiem a nie finałem rekrutacji - czyli jak dobrze zacząć aby efektywnie zakończyć proces bezpośredniej oceny kandydata
 • szybki cykl rekrutacyjny - step by step - reguła 6zet
 • sparing kompetencyjny - formuła praktycznego egzaminu
 • decyzja oraz kontrakt - jak dobrze zamknąć proces rekrutacji?

Podsumowaniem szkolenia będzie gra symulacyjna #Apoll13 opracowana na podstawie licencji edukacyjnej Universal Pictures Studio - nawiązująca swoim przebiegiem do słynnego filmu z Tomem Hanksem w roli głównej.

Udział w niej będzie doskonałą okazją do sprawdzenia w praktyce metod i rozwiązań, które uczestnik szkolenia pozna w trakcie zajęć. Natomiast możliwość konsultacji z prowadzącymi zajęcia ekspertami będzie okazją do wypracowania własnej, skutecznejmetodyki działania.

Baza Dobrych praktyk

Na finale szkolenia, w trakcie podsumowania, wymiany opinii, doświadczeń, spostrzeżeń i wniosków - opracowana zostanie tzw. Baza Dobrych Praktyk > katalog gotowych rozwiązań, podpowiedzi i reguł. Wiedzę tę, uczestnicy szkolenia będą mogli "od zaraz" wykorzystywać w swojej codziennej pracy, zaś sam katalog traktować jako - w pewnym sensie - "zawodową ściągę". 

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma taką Bazę Dobrych Praktyk - tak, aby korzystając z niej, mógł się rozwijać i lepiej zarządzać własnym potencjałem zawodowym w zakresie skutecznego HR i rekrutacji.

Szkolenie szczególnie polecamy pracownikom działów HR, rekruterom oraz osobom odpowiedzialnym za działania związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi, managerom samodzielnie prowadzącym projekty HR oraz rekrutację do zespołów handlowych i związanych z obsługą Klienta. W jego dotychczasowych pięciu edycjach wzięło już udział 76 osób. 

Koszt udziału = tylko 849 zł brutto / osoba
Istnieje realna szansa uzyskania 40% dofinansowania w ramach grantu edukacyjnego #OECD

W cenie:
> udział w szkoleniu
> gra strategiczno-symulacyjna
> lunch oraz catering w czasie przerwy
> materiały szkoleniowe
> zestaw aż 20 ebooków związanych z tematyką szkolenia
> indywidualne konsultacje
> certyfikat


Szkolenie poprowadzi ekspert, top menadżer, praktyków z kilkunastoletnim doświadczeniem w działaniach i projektach rekrutacyjnych oraz HR.

Zobacz również:

szkolenia HR Rekrutacja Szkolenie menedżerskie Szkolenie pracowników wydarzenia Warszawa