To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilety na warsztaty 27.10.2022
już niedostępne 220,00 zł -

Miło nam jest Cię powitać w akademii anpaTu ❤ Centrum szkoleniowym Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej: gabinety anpaTu.

Tworzymy przestrzeń w której nauczysz się samodzielnie dbać o swoją skórę w taki sposób, aby była Ci za to wdzięczna już zawsze 🙂

Inauguracją naszego nowego projektu jest cykl warsztatów (teoretycznych i praktycznych), podczas których będziemy uczyć Cię technik

--AUTOMASAŻU I KINESIOTAPINGU ESTETYCZNEGO--

Warsztaty będą odbywać się w III blokach:
- podstawowy
- zaawansowany I
- zaawansowany II


BLOK PODSTAWOWY:
W pełni poświęcony działaniom anti-aging (odmładzającym). Będzie obejmował wstęp teoretyczny do masażu i facetapingu, podstawowy masaż powięziowy i rozluźnienie poszczególnych partii mięśniowych.
Do tego dołączymy facetaping dopasowany do tematyki: przeciwzmarszczkowy/odmładzający. 


BLOK ZAAWANSOWANY I
(NORMALIZUJĄCY I TONIZUJĄCY)
Będzie obejmował masaż powięziowy, codzienny masaż poranny I wieczorny, oraz drenaż. Do tego kinesiotaping drenujący: na kilka wybranych partii.


BLOK ZAAWANSOWANY II
(POWIĘZIOWY, DRENUJĄCY ROZLUŹNIAJĄCY)
Celem tego bloku będzie nauka automasażu rozluźniającego napięcia mięśniowe w obrębie karku, barków, szyi, głowy.
Do tego, skupimy się na bardzo popularnim problemie - BRUKSIZMIE (zaciskaniu mięśni żwaczy, popularnie nazywanym bruksizmem lub zgrzytaniem zębów).
Ponadto taping rozluźniający mięśnie: barków, szyi i rozluźniający mięśnie twarzy (żwacz, policzki, czoło).Każde spotkanie rozpocznie się od zwięzłej części teoretycznej, po której przejdziemy do zajęć praktycznych (bo to na nich najbardziej nam zależy). Podczas zajęć praktycznych będziesz miał_a okazję aktywnie zadawać pytania i tym samym uzupełniać też wiedzę z zakresu pielęgnacji skóry. 


Liczba miejsc (uczestników): 6 osób
Koszt: 220zł


Cena obejmuje:


  • udział w warsztatach, 
  • całą taśmę do kinesiotapingu estetycznego, 
  • dostęp do szkoleniowych materiałów video,
  • poczęstunek podczas warsztatów.
Przy zakupie biletów na pełny zestaw warsztatów (III bloki), koszt uczestnictwa w jednym spotkaniu to 190złProwadząca warsztaty: Dominika Krawczyk
Dyplomowany kosmetolog, miłośniczka naturalnych terapii, które skutecznie łączy z nowoczesnymi technologiami w celu uzyskania najlepszych efektów terapeutycznych dla swoich pacjentów.
Masaż i facetaping to jej miłość od pierwszego wejrzenia, a w połączeniu ze świadomością, że chłoniecie przekazywaną wiedzę i wykorzystujecie w praktyce to wielka duma!


Zobacz również:

inne wydarzenia Katowice