To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  zaproszenie
już niedostępne -

Project Manager czy Transition Manager? Którą drogę wybrać?

"Po chwilowym entuzjazmie, Magda poczuła strach i niepewność. Wiele pytań pozostawało bez odpowiedzi i pomimo zapewnień, nikt nie miał pewności czy utrzyma stanowisko. Było jasne, że zmiany będą znacznie głębsze, bardziej problematyczne i złożone, niż początkowo się spodziewała. W tym momencie zdała sobie też sprawę, że, aby ten projekt zakończył się sukcesem, wsparcie ludzi w zmianie będzie kluczowe".

Chcesz dowiedzieć się jak potoczyła się historia Magdy i czy jej projekt zakończył się sukcesem? Przyjdź na spotkanie, podczas którego dowiesz się co to jest tranzycja (ang. transition) i czym zajmuje się Transition Manager oraz jakie kompetencje warto rozwijać, aby wesprzeć organizację w zmianie.

Poznaj naszą prelegentkę:

Małgorzata Kusyk - to pasjonatka zarządzania projektami z ponad 20-letnim doświadczeniem w globalnych projektach i programach w różnych sektorach i branżach. Ambasadorka zwinności i turkusu, mentorka, trenerka biznesu i społeczniczka. Specjalizuje się w tranzycjach i transformacjach, łącząc w nich podejścia tradycyjne i zwinne. Właścicielka AgilePMO, koordynatorka merytoryczna Akademii Leona Koźmińskiego, twórczyni innowacyjnych programów szkoleniowych i rozwiązań biznesowych z zakresu zarządzania projektami, zespołami i organizacjami oraz przywództwa takich jak Akademia Transition Managera oraz współtwórczyni społeczności Zwinnej Liderki i Akademii Zwinnego Przywództwa. Wyróżniona tytułem "Strong Women in IT 2019" oraz "Strong Women in IT 2021 - Global Edition".

Organizator
Organizatorem spotkania jest Fundacja Rozwoju Interim Managementu. Jesteśmy organizacją, która łączy doświadczonych praktyków biznesu z firmami, które potrzebują pilnie dodatkowych zasobów wiedzy, kompetencji i zaangażowania na poziomie eksperckim. Więcej o nas dowiesz się na: https://frim.org.pl/

Partnerem wydarzenia jest: DNV

Zobacz również:

konferencje wydarzenia 81-537 Gdynia