10 sprawdzonych strategii by wzmocnić Twój biznes w 2023 roku

15 Grudnia 2022, 18:00 (Czwartek)

Urząd Dzielnicy Ursynów, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -

W czwartek, 15 grudnia, o godzinie 18.00 w sali 136 w budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61) odbędzie się kolejne spotkanie dla osób przedsiębiorczych. O tym jak przygotować się na kolejny rok i wzmocnić biznes opowie Greg Albrecht. Współorganizatorami wydarzenia są: Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. oraz Albrecht&Partners. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja.

- Najbliższy rok nie będzie dla nas wszystkich łatwy. W ramach spotkań dla przedsiębiorczych mieszkańców dzielnicy organizujemy kolejne spotkanie, tym razem poświęcone skutecznemu i efektywnemu planowaniu strategii na 2023 rok. Zachęcam do wykorzystania szansy na pozyskanie inspiracji, które pomogą w planowaniu przyszłości - mówi Zastępca Burmistrza Ursynowa Bartosz Dominiak.

- Pod presją codziennych spraw zapominamy o tym, by spojrzeć na swój biznes z perspektywy i zmienić sposób działania. Wykorzystaj to spotkanie by podnieść efektywność swojej firmy - to prostsze niż myślisz - mówi prowadzący grudniowe spotkanie Greg Albrecht.

Greg Albrecht - przedsiębiorca, doradca, inwestor w branży technologicznej. Wieloletni praktyk biznesu, które swoje doświadczenia przekuwa w skuteczne narzędzia do zarządzania. Jest założycielem Albrecht&Partners - firmy wspierającej właścicieli przedsiębiorstw i zespoły zarządzające w optymalizacji strategii biznesu oraz rozwoju kompetencji liderskich. Jest certyfikowanym coachem International Coaching Community oraz Gallup-Certified Strengths Coach. Realizuje globalne projekty mentoringowe dla startupów w ramach m.in. Google for Startups, Google PeopleLab i Youth Business Poland. Wydaje wiodący podcast biznesowy "Greg Albrecht Podcast " oraz cotygodniowy newsletter czytany przez tysiące liderów.

Klauzula RODO UM Warszawa:

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych (bip.warszawa.pl)

Klauzula RODO Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. - Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

https://www.armsa.pl/ochrona-danych-osobowych

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa