To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -

20 kwietnia br. o godz. 18.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61, sala 136) odbędzie się spotkanie informacyjne "Jak wykorzystać cyfryzację w walce z rosnącymi kosztami?". To kolejne wydarzenie promujące przedsiębiorczość na terenie Ursynowa. O budowaniu cyfrowej nowoczesnej firmy opowie ursynowskim przedsiębiorcom Małgorzata Pasek . Wstęp na spotkanie jest bezpłatny (obowiązuje rejestracja).

- Cyfryzacja oszczędza czas, a wiec jeden z kluczowych zasobów każdego przedsiębiorcy. Potencjał nowoczesnych rozwiązań jest praktycznie nieograniczony, ale nawet drobne i niewielkie zmiany mogą przynieść ogromne korzyści i znacząco usprawnić funkcjonowanie każdej firmy. Nasze kolejne inspirujące spotkanie pomoże wszystkim zainteresowanym te cyfrowe zmiany wdrożyć, przygotowując tym samym firmę do nowych zadań i wyzwań - mówi Zastępca Burmistrza Ursynowa Bartosz Dominiak.

Tematyka spotkania

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak za pomocą kilku prostych kroków uczynić swoją firmę bardziej cyfrową, efektywną i dostępną dla klientów. Prowadząca pokaże od czego zacząć cyfryzację i automatyzację oraz w jaki sposób załatwiać sprawy urzędowe i biznesowe w pełni online. Omówione zostaną także dostępne rozwiązania oferowane przez KIR, które adaptującym je organizacjom zapewniły wymierne korzyści finansowe i optymalizację procesów biznesowych.

Prowadzący

Małgorzata Pasek z Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. to doświadczony manager i ekspert w zakresie usług zaufania, identyfikacji elektronicznej i płatności internetowych. Razem ze swoim zespołem wspiera firmy z sektora bankowości, finansów, ubezpieczeń i administracji we wdrażaniu rozwiązań i usług służących cyfryzacji i automatyzacji procesów. Miłośniczka nowych technologii, propagatorka idei paperless i ochrony środowiska, entuzjastka zdrowego i aktywnego stylu życia. 

Klauzula RODO:

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych (bip.warszawa.pl)

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa