To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Zakup pojedynczych biletów na konkretny dzień w cenie 150 zł/sztuka lub zakup biletu 2-dniowego w cenie 300 zł/sztuka. Bilet 1 -dniowy

Zakup pojedynczych biletów na konkretny dzień w cenie 150 zł/sztuka lub zakup biletu 2-dniowego w cenie 300 zł/sztuka.

Wyprzedane 150,00 zł Wyprzedane
Zakup pojedynczych biletów na konkretny dzień w cenie 150 zł/sztuka lub zakup biletu 2-dniowego w cenie 300 zł/sztuka. Bilet 2-dniowy

Zakup pojedynczych biletów na konkretny dzień w cenie 150 zł/sztuka lub zakup biletu 2-dniowego w cenie 300 zł/sztuka.

Wyprzedane 300,00 zł Wyprzedane

MOCNE W SOBIE

Cykl spotkań z niezwykłymi kobietami, które podpowiedzą, jak rozwijać swój wewnętrzny potencjał w najważniejszych sferach życia.

Weekend 2 i 3 LIPCA 2022

ZAPRASZAJĄ: NEWSWEEK PSYCHOLOGIA, FORBES WOMEN, MOKOBELLE

SPOTKANIE PIERWSZE:

WIERZĘ W SIEBIE. JAK WSPIERAĆ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

ELEKTROWNIA POWIŚLE*, WARSZAWA

SOBOTA 2 LIPCA

GODZINA 10:00-12:30 (czas trwania: 2,5 godz.)

POZNAJ SWÓJ TYP OSOBOWOŚCI (według typologii MBTI® i ID16™)

Jeśli chcesz poznać swój sposób reagowania na wydarzenia, przetwarzania informacji, komunikowania się z innymi i predyspozycje zawodowe. Dowiedzieć się, czy wolisz uporządkowany tryb życia, czy spontaniczne reagowanie na zmieniające się wydarzenia; w jaki sposób podejmujesz decyzje - rzeczowo, czy subiektywnie; czy lepiej przyswajasz informacje oparte na faktach i szczegółach, czy raczej przedstawione abstrakcyjnie; jak rozmawiać, żyć i współpracować z osobami, które uważamy za różne od nas - ten warsztat jest Ciebie.

Wykład i warsztat prowadzi: Anna Malinowska

Psycholożka biznesu, psychoterapeutka terapii poznawczo-behawioralnej w trakcie certyfikacji, trenerka, menedżerka z doświadczeniem w pracy nad rozwojem kompetencji zawodowych i osobistych. Promotorka programów wsparcia psychologicznego, wellbeingu oraz kompetencji cyfrowych i sztucznej inteligencji.

PRZERWA NA KAWĘ** 12:30-12:45

GODZINA 12:45-15:45 (czas trwania: 3 godz.)

MASZ TĘ MOC - SIŁA AUTOKREACJI

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przekonać do siebie innych w sytuacjach zawodowych i przy okazji publicznych wystąpień; poznać tajniki kreowania swojego wizerunku i techniki autoprezentacji; otrzymać praktyczne porady dotyczące stylizacji i dostosowania ubioru do odpowiedniej sytuacji - ten warsztat jest dla Ciebie.

Wykład i warsztat prowadzi: ANNA ZEJDLER

Dziennikarka prasowa i telewizyjna z ponad 20-letnim doświadczeniem, była redaktor naczelna wielu magazynów lifestylowych, m.in: "In Style" i "Gala", matka dwudziestoletniego Maksymiliana i piętnastoletniej Mileny, miłośniczka zwierząt. Obecnie prowadzi autorski podcast "Porażka, czyli sukces".

PRZERWA NA LUNCH*** 15:45-16:45

GODZINA 16:45-18:15 (czas trwania: 1,5 godz.)

DOGADAJ SIĘ ZE SWOIM CIAŁEM

Jeśli chcesz znaleźć odpowiedź na pytania: czy musisz wyglądać jak miss fitness, żeby poczuć się pewnie; czemu tak naprawdę służą ćwiczenia; w jaki sposób trening i aktywność fizyczna wpływają na postrzeganie siebie - ten warsztat jest dla Ciebie.

Wykład i warsztat prowadzi: DIANA KONOPKA-ZIARNOWSKA

Wielokrotna Miss Fitness Polski, trenerka gimnastyki, trenerka personalna współpracująca z osobami ze świata biznesu i mediów, instruktorka narciarstwa i windsurfingu, ekspertka fitness w programach telewizyjnych. Studiuje psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Mama dwudziestotrzyletniego Oskara, właścicielka centrum treningu personalnego FitSense Signature by Diana Konopka.


SPOTKANIE DRUGIE:

NIEDZIELA 3 LIPCA

GODZINA 10:00-12:30 (czas trwania: 2,5 godz.)

SAMOSKUTECZNOŚĆ LEPSZA OD SAMOOCENY

Jeśli postrzegasz siebie pozytywnie, ale najdrobniejsza porażka czy niepowodzenie potrafi ściąć Cię z nóg i sprawić, że czujesz się "do niczego"; jeśli chcesz wiedzieć, jak budować stabilną samoocenę, opartą na własnej skuteczności; jak wykorzystać wewnętrznego krytyka do rozwoju i doskonalenia oraz jak radzić sobie w sytuacjach niepowodzeń i trudności, które są nieuniknionym elementem dążenia do celów - to spotkanie jest dla Ciebie.

Wykład i warsztat prowadzi: EWA JARCZEWSKA-GERC

Psycholożka, pasjonatka swojego zawodu. Łączy naukę z praktyką psychologiczną. Oddana misji edukowania i wychowywania. Miłośniczka podróży w ciepłe kraje. Prywatnie mama dwojga nastolatków.

PRZERWA NA KAWĘ** 12:30-12:45

GODZINA 12:45-15:15 (czas trwania: 2,5 godz.)

POKONAJ STRES I WZMOCNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ

Jeśli chcesz się dowiedzieć się, czym jest stres, jakie są jego przyczyny i zrozumieć, w jaki sposób może Ci pomóc w zarządzaniu emocjami; jak budować pozytywny obraz samej siebie; jak uwolnić umysł od niepotrzebnych myśli i zaprogramować myślenie pozytywne niezbędne w skutecznym działaniu - ten warsztat jest dla Ciebie.

Wykład i warsztat prowadzi: ZOFIA SZAWERNOWSKA

Psycholożka sportu i jednocześnie czynna zawodniczka osiągająca sukcesy na najwyższym światowym poziomie. Wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy w brazylijskim Jiu Jitsu i Grapplingu. Na co dzień pracuje z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych. Prywatnie mama czteroletniej Stefanii.

PRZERWA NA LUNCH*** 15:45-16:45

GODZINA 16:15-18:15 (czas trwania: 2 godz.)

OBUDŹ SWOJE SUPERMOCE

Jeśli chcesz zastąpić "muszę" na "mogę", odważyć się być sobą, zacząć mówić własnym głosem, zyskać dostęp do super umysłu, nauczyć się "ładować baterie" i aktywować czakrę wewnętrznej mocy, by korzystać z niej na co dzień - ten warsztat jest dla Ciebie.

Wykład i warsztat prowadzi: KASIA BEM

Mistrzyni jogi i medytacji, autorka bestsellerowych książek i podcastów, popularyzatorka jogi, ekspertka i inspirująca mówczyni. Wcześniej dyrektorka w korporacjach, żywy dowód na to, że niemożliwe nie istnieje.

*) warsztaty odbędą się w niezwykłej przestrzeni Elektrowni Powiśle - miejscu położonym tuż nad Wisła, pełnym wyselekcjonowanych konceptów gastronomicznych i wyjątkowych butików; dla wszystkich uczestniczek przewidziane są atrakcyjne zestawy prezentowe z niespodziankami oraz możliwość zakupów ze zniżkami w wybranych sklepach i restauracjach

**) kawa, herbata, ciasteczka, tartinki

***) cena warsztatów nie obejmuje lunchu; możliwość skorzystania z oferty gastronomicznej w strefie food court lub w jednej z restauracji na terenie Elektrowni PowiśleDodaj opis wydarzenia

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa