Forum Optymalizacji Energetycznej OP.EN

15 Czerwca 2023, 09:00 (Czwartek) - 16 Czerwca 2023, 16:00 (Piątek)

Stara Rzeźnia, Szczecin Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu 15-16.06.2023 + Bankiet
już niedostępne 89,00 zł -

Forum Optymalizacji Energetycznej OP.EN

Uprzejmie informujemy, że w dniach 15 oraz 16 czerwca 2023 r., w salach konferencyjnych Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia w Szczecinie odbędzie się druga edycja Forum Optymalizacji Energetycznej OP.EN dla podmiotów publicznych i przedsiębiorców.

Forum Optymalizacji Energetycznej OP.EN w podmiotach publicznych to ważne wydarzenie dla rządu i sektora publicznego. Temat ten staje się coraz bardziej istotny z powodu rosnącej świadomości na temat zmian klimatycznych oraz wzrostu kosztów energii. Optymalizacja energetyczna to kluczowy element strategii na rzecz oszczędności, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Forum OP.EN na temat optymalizacji energetycznej w podmiotach publicznych ma na celu promowanie rozwiązań, które pozwolą na zmniejszenie zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych przez instytucje publiczne. W ramach konferencji prezentowane są najlepsze praktyki, innowacyjne technologie oraz przykłady zastosowania rozwiązań energooszczędnych w różnych sektorach publicznych.

Wsparcie Finansowe, Efektywność i Wymiana Doświadczeń

W trakcie Forum OP.EN omawiane będą między innymi kwestie związane z pozyskaniem wsparcia finansowego, optymalizacją zużycia energii, poprawą efektywności energetycznej budynków publicznych, stosowaniem energii odnawialnej, zarządzaniem zużyciem energii w urzędach i instytucjach publicznych oraz podnoszeniem świadomości w zakresie efektywności energetycznej.

Forum OP.EN jest także okazją do wymiany doświadczeń między przedstawicielami różnych sektorów publicznych oraz ekspertami z branży.

Warto również podkreślić, że Forum OP.EN dotyczące optymalizacji energetycznej w podmiotach publicznych to nie tylko istotne wydarzenie dla sektora publicznego, ale również dla przedsiębiorców i osób prywatnych, którzy chcą oszczędzać na kosztach energii i zwiększyć swoją świadomość ekologiczną.

Agenda oraz więcej informacji dostępnych na stronie ▶ https://forumopen.pl/

Zobacz również:

konferencje Dofinansowanie Finansowanie innowacji Optymalizacja kosztów Optymalizacja wydajności wydarzenia Szczecin